هوشمندوزیری در لواسان آرام می‌گیرد/ تشییع از خانه هنرمندان

پیکر ناصر هوشمند وزیری صبح دوشنبه ۱۰ تیرماه از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع و در لواسان به خاک سپرده می‌شود. به گزارش سینما خراسان، پیکر ناصر هوشمندوزیری که ششم تیرماه بر اثر ایست قلبی درگذشت، صبح دوشنبه ۱۰ تیرماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع می‌شود. پیکر این هنرمند فقید در […]


پیکر ناصر هوشمند وزیری صبح دوشنبه ۱۰ تیرماه از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع و در لواسان به خاک سپرده می‌شود.

به گزارش سینما خراسان، پیکر ناصر هوشمندوزیری که ششم تیرماه بر اثر ایست قلبی درگذشت، صبح دوشنبه ۱۰ تیرماه ساعت ۱۰ صبح از مقابل خانه هنرمندان ایران تشییع می‌شود.

پیکر این هنرمند فقید در لواسان آرام خواهد گرفت.

ناصر هوشمند وزیری هنرمند پیشکسوت مجسمه‌ساز صبح ۶ تیرماه بر اثر ایست قلبی در منزلش درگذشت. وی خالق مجسمه‌های سنگی است که در پارک جمشیدیه تهران به نمایش گذاشته شده‌اند. از دیگر آثار ایشان که در شهر بزرگ تهران به نمایش گذاشته شده می‌توان به مجسمه «پرواز و نردبان» در پارک خانه هنرمندان، «گوزن‌ها»، «آب نما»، «دایناسور» در پارک پردیسان، ۳۰ اثر دیدنی و برجسته در ارتفاعات کلکچال، مجسمه‌ها و آبشار ۲۷ متری پارک ساعی، مجسمه «مادر و فرشته»، «دختر و پسر»، «فرشته کوچک» در بیمارستان صارم، مجسمه «کاکلی و پدربزرگ» در پارک گلبرگ اشاره کرد. این هنرمند همچنین در سال ۱۳۸۴ غارموزه‌ای با عنوان «غار موزه وزیری» با ایده خودش در لواسان بنا کرد.