واکنش سینمایی‌ها به اظهارات ترامپ علیه اسکار؛ دیگر تعجب نمی‌کنیم!

امریکا فررا بازیگر لاتی‌تبار سینمای آمریکا در واکنش به اظهارنظر اخیر ترامپ علیه آکادمی اسکار و جوایز فیلم کره‌ای «انگل» گفت: توقع نظر دیگری غیر از این نمی‌شد از او داشت! به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، امریکا فررا بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که نزدیک به دو دهه است به عنوان بازیگری لاتین‌تبار […]


امریکا فررا بازیگر لاتی‌تبار سینمای آمریکا در واکنش به اظهارنظر اخیر ترامپ علیه آکادمی اسکار و جوایز فیلم کره‌ای «انگل» گفت: توقع نظر دیگری غیر از این نمی‌شد از او داشت!

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، امریکا فررا بازیگر و تهیه‌کننده آمریکایی که نزدیک به دو دهه است به عنوان بازیگری لاتین‌تبار فعالیت دارد، گفت به تازگی دارد احساس می‌کند دیگر تهیه‌کنندگان نیز استعدادهای لاتین را کشف کرده‌اند و داستان‌های آنها را با تحسین و تمجید می‌سازند.

فررا که بازیگر مهمان و کارگردان سریال جدید نتفلیکس با عنوان «نجیب» با تمرکز بر داستانی لاتین است، درباره اظهارات جنجالی ترامپ در تظاهرات کلرادو در روز پنج‌شنبه که اهدای اسکار به فیلمی از کره جنوبی را زیر سوال برده بود، گفت: برای من اصلاً تعجب‌آور نبود. هیچ چیز نمی‌توانم به جز این بگویم که تو (ترامپ) هیچ جای تعجبی برای من نگذاشته‌ای!

ماروین لموس از سازندگان سریال و چارلز دی کینگ تهیه‌کننده آن، البته کمی بیشتر صحبت کردند و لموس گفت: فکر می‌کنم ترامپ اصلاً فیلم خوب را نمی‌شناسد حتی اگر با آن صورت کوفتی‌اش با آن روبه رو شود.

وی افزود: «انگل» بهترین فیلمی بود که من پس از مدت‌ها دیدم.

کینگ نیز گفت: بهترین فیلم باید بهترین فیلم باشد، بهترین فیلمی که در سال ساخته شده که نشان‌دهنده بهترین اثر سینما در آن دوره باشد و من به عنوان یک عضو آکادمی می‌توانم بگویم چقدر از انتخاب این فیلم و اهدای ۴ جایزه به آن خوشحال و هیجان‌زده شدم. فکر می‌کنم اظهارات ترامپ نشان دهنده یک ذهنیت کهنه و قدیمی است.

سریال «نجیب» نتفلیکس درباره یک خانواده مکزیک آمریکایی در قلب یک محله لس‌آنجلس است. این سریال کمدی درام زندگی سه دختر عمو و پسر عمو را تصویر می‌کند که تلاش دارند تا رویای آمریکایی را برای خود محقق کنند؛ هر چند همان رویا چیزهای زیادی از آنها را که بسیار عزیز هستند به خطر می‌اندازد: از محله‌شان تا پدر بزرگ مهاجر و مغازه فروش تاکویشان را.

سریال «نجیب» از ۲۱ فوریه روی آنتن رفته است.