پاسخ به چرایی ساخت تندیس‌های فیلم فجر در خارج از کشور

برنامه «هفتانه» رادیو فرهنگ با معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره چرایی ساخت تندیس‌های جشنواره فیلم فجر در خارج از کشور، گفتگو می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه «هفتانه» برای پاسخ به این پرسش که «چرا تندیس های جشنواره فیلم فجر در خارج […]


برنامه «هفتانه» رادیو فرهنگ با معاون صنایع دستی سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری درباره چرایی ساخت تندیس‌های جشنواره فیلم فجر در خارج از کشور، گفتگو می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی رادیو فرهنگ، برنامه «هفتانه» برای پاسخ به این پرسش که «چرا تندیس های جشنواره فیلم فجر در خارج کشور ساخته می شوند؟» یکشنبه ۱۴ بهمن با معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفتگو می کند.

برنامه «هفتانه» شنبه تا جمعه هر روز ساعت ۱۳:۳۰ از رادیو فرهنگ پخش می شود.

پرستو فخاریان در برنامه «هفتانه» برای برای پاسخ به این پرسش که «چرا تندیس های جشنواره فیلم فجر در خارج کشور ساخته می شوند؟» با پویا محمودیان معاون صنایع‌دستی سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری گفتگو خواهد کرد.

در این برنامه همچنین علی جعفری با میثم زندی رئیس هیات مدیره انجمن نمایش استان مازندران درباره برنامه های دهه فجر این استان گفتگو می کند.

«هفتانه» کاری از گروه ادب و هنر به تهیه کنندگی محسن حکیم معانی است.

رادیو فرهنگ را روی موج اف ام ردیف ۱۰۶ مگاهرتز بشنوید.