پذیرفته شدگان مرحله اول جشنواره موسیقی امیر جاهد معرفی شدند

هیات انتخاب دومین جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد پس از بررسی آثار ارسالی متقاضیان، اسامی پذیرفته شدگان مرحله اولین این رویداد را اعلام کرد. به گزارش سینما خراسان، داوری مرحله نخست (بررسی آثار ارسالی متقاضیان) دومین جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد اواخر بهمن ماه به پایان رسید و اسامی پذیرفته شدگان این مرحله اعلام شد. […]


هیات انتخاب دومین جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد پس از بررسی آثار ارسالی متقاضیان، اسامی پذیرفته شدگان مرحله اولین این رویداد را اعلام کرد.

به گزارش سینما خراسان، داوری مرحله نخست (بررسی آثار ارسالی متقاضیان) دومین جشنواره سراسری موسیقی امیر جاهد اواخر بهمن ماه به پایان رسید و اسامی پذیرفته شدگان این مرحله اعلام شد. این در حالی است که برگزیدگان مرحله اول پس از دعوت به مرحله دوم، اردیبهشت ۹۸ ماه در تالار ایوان شمس به رقابت خواهند پرداخت.

دومین جشنواره موسیقی امیر جاهد از سوی اداره کل فرهنگی شهرداری تهران، خانه موزه دکتر معین و استاد امیر جاهد و خانه موسیقی ایران برگزار می شود.

این جشنواره به هنرجویان موسیقی اختصاص داشته و دارای بخش های تکنوازی، دونوازی و اجرای گروهی است که گروه ها و افراد متقاضی با توجه به سوابق اجرایی خود پس از ارزیابی اولیه در این جشنواره به رقابت می پردازند.

برای مشاهده اسامی پذیرفته شدگان مرحله اول اینجا را کلیک کنید.