پردیس ۴ سالنه «ایران» در ساری احداث می‌شود

عملیات احداث پردیس «ایران» با چهار سالن و فضاهای جانبی توسط موسسه «بهمن سبز» وابسته به حوزه هنری،‌ پایان امسال در ساری آغاز می‌شود. محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» به سینما خراسان گفت: در جلساتی که هفته گذشته با استاندار مازندران داشتیم، به توافق نهایی رسیدیم که حوزه هنری در شهر ساری یک […]


عملیات احداث پردیس «ایران» با چهار سالن و فضاهای جانبی توسط موسسه «بهمن سبز» وابسته به حوزه هنری،‌ پایان امسال در ساری آغاز می‌شود.

محمود کاظمی مدیر عامل موسسه «بهمن سبز» به سینما خراسان گفت: در جلساتی که هفته گذشته با استاندار مازندران داشتیم، به توافق نهایی رسیدیم که حوزه هنری در شهر ساری یک پردیس سینمایی بسازد.

وی بیان کرد: این پردیس با نام «ایران» چهار سالن و فضاهای جانبی خواهد داشت. ساری از شهرهای بزرگ، و پرجمعیت ایران است و سینما سپهر این شهر، از سینماهای پرمخاطب حوزه هنری است. پردیس «ایران» می‌تواند جای خالی یک سینمای مدرن و مجهز را برای مردم فرهنگ‌دوست استان پر کند.

کاظمی در پایان گفت: به لطف خداوند آخر امسال و پس از پایان سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر کلنگ احداث این پردیس به زمین زده می‌شود و طبق برنامه‌ریزی‌ها، سال آینده پردیس «ایران» در ساری به بهره‌برداری می‌رسد.