«پرش بلند» آماده نمایش شد/ روایت داستانی از جنگ جهانی دوم

مستند داستانی «پرش بلند» که داستانی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، آماده نمایش شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند داستانی «پرش بلند» به نویسندگی و کارگردانی عطا پناهی و تهیه‌کنندگی حسین افشار آماده نمایش شد. این مستند که دومین مستند داستانی عطا پناهی […]


مستند داستانی «پرش بلند» که داستانی از جنگ جهانی دوم را روایت می‌کند، آماده نمایش شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه مستند، مستند داستانی «پرش بلند» به نویسندگی و کارگردانی عطا پناهی و تهیه‌کنندگی حسین افشار آماده نمایش شد.

این مستند که دومین مستند داستانی عطا پناهی در مقام کارگردان به حساب می‌آید، داستانی از جنگ جهانی دوم را به تصویر می‌کشد.

منوچهر زنده دل، ناهید مسلمی، مهدی علیپور، غزال قربانی، آرش ورنیک، مهراد ماکویی، رحمان آذری، بهروز سرو علیشاهی، رضا سلیمانی، حسین پاینده، پرنیان پزشک پور، مهدی ولی‌زاده، آیدا مردی، سعید پارسا، آرین صفایی، میترا قاجار و بهنام علیوند از جمله بازیگران این مستند داستانی هستند.

تولید مستند داستانی «پرش بلند» از اواسط سال ۱۳۹۶ آغاز شده بود که به تازگی پس از پشت سرگذاشتن مراحل فیلمبرداری و فنی، آماده نمایش شده است.

مستند «پرش بلند» توسط خانه مستند تولید شده و محصولی از سازمان هنری رسانه‌ای اوج است.