پوستر «ساعت هشت در کشتی» رونمایی شد/ اعلام زمان اجرای خیریه

همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «ساعت هشت در کشتی» زمان اجرای خیریه این اثر نمایشی نیز اعلام شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «ساعت هشت در کشتی» که طراحی آن را پریسا فلاح زاده طراح گرافیک گروه انجام داده است، برنامه […]


همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «ساعت هشت در کشتی» زمان اجرای خیریه این اثر نمایشی نیز اعلام شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گروه تئاتر مستقل، همزمان با رونمایی از پوستر نمایش «ساعت هشت در کشتی» که طراحی آن را پریسا فلاح زاده طراح گرافیک گروه انجام داده است، برنامه ۲ اجرای ویژه عکاسان، خبرنگاران و منتقدان و همچنین اجرای خیریه این نمایش که عیدی گروه تئاتر مستقل به کودکان و نوجوانانِ با شرایط خاص محسوب می‌شود، اعلام شد.

نمایش «ساعت هشت در کشتی» تازه‌ترین نمایش گروه تئاتر مستقل با کارگردانی مریم کاظمی، پیش از اجرای عمومی در نوروز ۱۳۹۸، قرار است ۲ اجرای ویژه برای عکاسان، خبرنگاران و منتقدان و همچنین کودکان و نوجوانان تحت پوشش مراکز حمایتی، خیریه‌ها و NGO ها داشته باشد.

نمایش «ساعت هشت در کشتی» با طراحی و کارگردانی مریم کاظمی روزهای ۲۴ و ۲۵ اسفند ماه ۲ اجرای ویژه در تالار هنر انجام خواهد داد بر این اساس روز جمعه ۲۴ اسفند «ساعت هشت در کشتی» میزبان عکاسان و خبرنگاران خواهد بود و روز شنبه ۲۵ اسفند ماه نیز این نمایش با حضور خانواده‌ها، کودکان و نوجوانان تحت پوشش مراکز حمایتی روی صحنه می‌رود.

«ساعت هشت در کشتی» نوشته آلریچ هاب با ترجمه حسین فدایی حسین به ماجرای سفر دریایی سه پنگوئن در بزرگترین طوفان زمین می‌پردازد. در این نمایش اصغر همت، علی فروتن، حمید گلی، مهراد زمانی و حسن همتی ایفای نقش می‌کنند.

شماره تلفن‌های ۰۹۱۹۰۷۷۶۰۹۸ و ۰۹۳۵۷۴۰۸۵۹۷ برای رزرو و هماهنگی اعلام شده اند. بنیادها و مراکز خیریه می‌توانند از طریق شماره ۰۹۳۷۱۷۵۶۶۴۴ برای هماهنگی حضور کودکان تحت پوشش خود در اجرای روز شنبه ۲۵ اسفند ماه اقدام کنند.