پوستر «هوشنگ لاک‌پشته» منتشر شد/ اجرا در کانون پرورش فکری

در آستانه اجرای «هوشنگ لاک‌پشته» به کارگردانی الکا هدایت در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پوستر این نمایش نیز منتشر شد. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» اثری از هنرجویان کودک آکادمی تئاتر لیو به سرپرستی حسن معجونی است که با طراحی و کارگردانی الکا […]


در آستانه اجرای «هوشنگ لاک‌پشته» به کارگردانی الکا هدایت در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، پوستر این نمایش نیز منتشر شد.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان، نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» اثری از هنرجویان کودک آکادمی تئاتر لیو به سرپرستی حسن معجونی است که با طراحی و کارگردانی الکا هدایت از ۲۴ شهریور تا ۱۲ مهر و همچنین از ۲۱ تا ۲۶ مهر در مرکز تولید تئاتر و تئاتر عروسکی کانون پرورش کودکان و نوجوانان روی صحنه می‌رود.

پوستر این اثر نمایشی نیز که توسط میثم امیربکائی طراحی شده است در آستانه آغاز اجرای عمومی اثر منتشر شد.

نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» بر اساس داستانی از نوید سیدعلی اکبر و توسط سپیده فلاح‌پور نگاشته شده و با حضور آوا شریفی و آوا درویشی به صحنه می‌رود.

محمد عاقبتی مشاور کارگردان و مدیر تولید، آذرنوش خدامی موسیقی، سینا رشیدی مدیر تکنیک، گلنوش طاهری، بیتا بهارلو و نوگل طاهری ساخت اشیا و آکسسوار صحنه، ندا تسلیمیان دستیار کارگردان و مدیر صحنه، سپهر صانعی اجرای نور، ارکلیا جابری، ملیحه جعفری و حامد افرا گروه کارگردانی، آذنوش خدامی و حدیث جمالی نوازنده عود و گلدیس نمازیان عکاس این اثر نمایشی هستند.

طراحی و ساخت ویدئوی نمایش «هوشنگ لاک‌پشته» نیز توسط هنرجویان کودک تجسمی به سرپرستی طلا پریها انجام شده است.

این نمایش ساعت ۱۸ در سالن گلستان واقع در بوستان لاله، اجرا می‌شود.

منبع مهر