پویش «برادری» آغاز به کار کرد/ نمایش آثاری با موضوع افغانستان

اکران‌کنندگان مردمی «عمار» در سراسر کشور پویش «برادری» را با هدف حمایت از خواهران و برادران افغانستانی کلید زدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «عمار»، اکران‌کنندگان مردمی «عمار» در سراسر کشور، پویش «برادری» را به همراه اکران فیلم‌های جشنواره «عمار» با موضوع افغانستان و با هدف […]


اکران‌کنندگان مردمی «عمار» در سراسر کشور پویش «برادری» را با هدف حمایت از خواهران و برادران افغانستانی کلید زدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره فیلم «عمار»، اکران‌کنندگان مردمی «عمار» در سراسر کشور، پویش «برادری» را به همراه اکران فیلم‌های جشنواره «عمار» با موضوع افغانستان و با هدف حمایت از خواهران و برادران افغانستانی کلید زدند که این پویش تا روز پنجشنبه ۹ خردادماه ادامه دارد.

تا امروز و در قالب پویش «برادری» آثار جشنواره مردمی فیلم «عمار» با موضوع افغانستان در شهرهای چناران، میناب، نهاوند، فراشبند، باغملک و نیک‌شهر اکران شده است. در این میان، شهرهای فراشبند و نهاوند نسبت به سایر شهرهای کشور فعال‌تر ظاهر شدند و فیلم‌های جشنواره «عمار» را در مصلای نمازجمعه، مدارس و بقاع متبرکه نمایش دادند.

شهرهای تهران، اشتهارد کرج، میاندوآب، رامهرمز، آباده، ماسال، سبزوار، سرخس، راوند کاشان، ایذه، یزد، دهاقان اصفهان، بیرجند، شیراز، ورامین، مشکین‌شهر اردبیل، نیکشهر سیستان و بلوچستان، کازرون، جهرم، مهدی‌شهر، سمنان، بستان‌آباد و دانشگاه صنعتی شاهرود نیز اکران فیلم‌های جشنواره «عمار» با موضوع افغانستان را در دستور کار خود دارند.

در این پویش مستندهای «فرمانده»، «مادرانه»، «پسرم» و «ماموریت خدا» در کنار فیلم داستانی «جمعه‌گل» و نماهنگ «وارثین» برای مخاطبان و علاقه‌مندان اکران می‌شود و همچنین کتاب «از دشت لیلی تا جزیره مجنون» که در مورد شهدای افغانستانی دفاع مقدس و نوشته محمد سرور رجایی است، برای مخاطبان معرفی و توزیع می‌شود.

علاقه‌مندان برای دریافت این فیلم‌ها و پیوستن به پویش «برادری» می‌توانند به سایت Ekran.AmmarFilm.Ir مراجعه کنند.