«پیدا و پنهان» ماموران اطلاعاتی با بازی فرامرز قریبیان

اولین قسمت از سریال تلویزیونی «پیدا و پنهان» محصول سال ۱۳۹۱ به کارگردانی آرش معیریان و شهرام شاه حسینی امشب یکشنبه ۲ بهمن ماه ساعت ۱۹ تماشایی می‌شود.

به گزارش روز یکشنبه سینما خرسان به نقل از معاونت سیما، پیدا و پنهان یک سریال اپیزودیک است که در هر قسمت از آن به یکی از پرونده های امنیت ملی می پردازد و زندگی ماموران امنیتی و اطلاعاتی را به تصویر می کشد.

تنهایی، نقب شب، چراغها، کمین و …عنوان داستان های این مجموعه است که در ۷ قسمت به آن پرداخته می شود.

داستان اصلی این سریال توسط گروهی از نویسندگانی همچون فروغ فروهیده، داوود زادمهر و مهدی حمزه نگارش شده است.

پیدا و پنهان روایت شغلی چند مامور وزارت اطلاعات است که هر بار درگیر پرونده‏‌های مختلف اقتصادی، امنیتی، اطلاعاتی و … می ‏شوند و هر کدام از این ماموران، جدا از درگیریشان با پرونده‏ ها، قصه ‏های خانوادگی و مشکلات مخصوص خودشان را دارند. تصویر برداری بخشی از این سریال در کشور ارمنستان انجام شده است.

هنرمندانی نظیر فرامرز قریبیان، بیژن امکانیان، احمد ساعتچیان، کوروش سلیمانی، امیرحسین آرمان، حمید ابراهیمی، ناصر آقایی، حمیدرضا پگاه، میرطاهر مظلومی، بیژن افشار، شهروز ابراهیمی، مریم معصومی، الیزابت امینی، سیما خضرآبادی، طوفان مهردادیان، متین حیدرنیا، احسان عیوضی‌نژاد، حمیدرضا مولانا و سهیل فدایی در این سریال نقش آفرینی کرده اند.

سریال پیدا و پنهان از امشب ۲ بهمن ماه ساعت ۱۹ پخش و تکرار آن ساعت ۲۳ و ۱۳:۳۰ خواهد بود. این سریال به مدت ۴۵ دقیقه تقدیم نگاه مخاطبان می شود.

 

نهال