«چشم به راه میرغضب» در مراحل نهایی تمرین

«چشم به راه میرغضب» با نهایی شدن گروه بازیگران و عوامل اجرایی‌اش در حال سپری کردن تمرین‌های نهایی و در آستانه اجرا بعد از ایام ماه مبارک رمضان است. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، با نهایی شدن گروه بازیگران و بخش عمده عوامل اجرایی نمایش «چشم به راه میرغضب»، تمرین‌های […]


«چشم به راه میرغضب» با نهایی شدن گروه بازیگران و عوامل اجرایی‌اش در حال سپری کردن تمرین‌های نهایی و در آستانه اجرا بعد از ایام ماه مبارک رمضان است.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی نمایش، با نهایی شدن گروه بازیگران و بخش عمده عوامل اجرایی نمایش «چشم به راه میرغضب»، تمرین‌های نهایی گروه در حال انجام است و این اثر بعد از ایام ماه مبارک رمضان روی صحنه می‌رود.

در این نمایش بازیگرانی چون علی سلیمانی، سیروس همتی، مجید رحمتی، وحید نفر به ایفای نقش می‌پردازند که از میان آنان، علی سلیمانی و مجید رحمتی بیشترین سابقه بازی در نمایش‌های حسین کیانی در مقام نمایشنامه‌نویس و کارگردان را دارا هستند.

در «چشم به راه میرغضب» شیوه‌ها و شگردهای نوشتاری و اجرایی حسین کیانی در تئاتر ایرانی تجربه تازه‌ای را رقم زده است که ضمن حفظ دغدغه‌ها و مسائل او، به مفهوم جدال و تبانی نیروهای متضاد در جامعه تاریخی و معاصر ایران هم نگاه تازه‌ای افکنده است. مفهومی که با جنبش مشروطه آغاز شده و همچنان پایان نیافته است.

در نمایش تازه حسین کیانی علاوه بر وی که نویسنده نمایش، طراح و کارگردان است، بقیه عوامل عبارتند از بازیگران: علی سلیمانی، سیروس همتی، وحید نفر، مجید رحمتی، سهیل ملکی، گرافیک و طراح هنری اعلان‌های مجازی و کاغذی: مهدی دوایی، دستیار کارگردان، برنامه‌ریز و مدیر تولید: محمد حسینی، طراح و سازنده ویدئوهای تبلیغی و هنری: معصومه کیانی، روابط عمومی: نرگس کیانی، دستیار دوم کارگردان: علیرضا بابایی، مدیر صحنه و اجرا: مهرداد وهاب زاده، مشاور انتخاب موسیقی و افکت: کارن کیانی.