چهارمین حراج سالانه گالری فرشته با حضور ۵۳ هنرمند

چهارمین فروش سالانه گالری «فرشته» با حضور ۵۳ هنرمند جمعه ۱۰ اسفند ماه گشایش خواهد یافت. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط‎عمومی گالری فرشته، چهارمین حراج سالانه گالری فرشته ۱۰ اسفندماه در آستانه سال نو افتتاح خواهد شد. این حراج با مجموعه آثاری از ۵۳ هنرمند از جمله علیرضا آدم بکان، کتایون مقدم، […]


چهارمین فروش سالانه گالری «فرشته» با حضور ۵۳ هنرمند جمعه ۱۰ اسفند ماه گشایش خواهد یافت.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابطعمومی گالری فرشته، چهارمین حراج سالانه گالری فرشته ۱۰ اسفندماه در آستانه سال نو افتتاح خواهد شد.

این حراج با مجموعه آثاری از ۵۳ هنرمند از جمله علیرضا آدم بکان، کتایون مقدم، آرمان یعقوب پور، فرشته ستایش، شیدا حسن پور، واهیک هارطونیان، سپیده سحر، شهناز زهتاب، حسین تمجید و… در واقع هدیه ای است که گالری فرشته بابت قدردانی از خریداران و حامیانی که در طول سالِ جاری این مجموعه را مورد حمایت خود قرار دادند، است. از سوی دیگر با هدف ترویج فرهنگ هدیه دادن یک اثر هنری به عنوان عیدی نوروزی شاید هیچ هنرمندی بدون حمایت نمانده و مردم بخوبی با هنرمندان خوب کشورمان آشنا شوند و از هنرمندان مورد علاقه خود حمایت کنند. چرا که این امر از یک سو لذتِ داشتن یک اثر هنری منحصر به فرد را به ارمغان می آورد و از سوی دیگر وجه سرمایه گذاری دارد.

در این نمایشگاه مجموعه آثار نقاشی، عکس، مجسمه و چاپ انتخاب شده و سقف قیمت آثار تا ۳ میلیون تومان است.

گالری فرشته در خیابان دکترشریعتی، پایین‌تر از پل صدر، روبه‌روی پارکینگ رویال، پلاک ۱۶۷۱ قرار دارد و عصر آدینه ۱۰ اسفند ماه از ساعت ۱۶ الی ۲۱ میزبان علاقمندان خواهد بود.