کارتونیست ایرانی داور جشنواره بین‌المللی طنز گرافیکی برزیل شد

علیرضا پاکدل داور انتخاب پوستر چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل در سال ۲۰۲۰ شد. به گزارش سینما خراسان، علیرضا پاکدل هنرمند کاریکاتوریست و کارتونیست ایرانی به عنوان یکی از اعضای داوران انتخاب پوستر چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد. بنا بر […]


علیرضا پاکدل داور انتخاب پوستر چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل در سال ۲۰۲۰ شد.

به گزارش سینما خراسان، علیرضا پاکدل هنرمند کاریکاتوریست و کارتونیست ایرانی به عنوان یکی از اعضای داوران انتخاب پوستر چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل در سال ۲۰۲۰ انتخاب شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه چهل و هفتمین جشنواره بین المللی طنز گرافیکی پیراسیکابای کشور برزیل، علیرضا پاکدل یکی از اعضای هیأت داوران بین‌المللی خواهد بود که پوستر امسال را برای چهل و هفتمین جشنواره بین‌المللی پیراسیکا در برزیل انتخاب می‌کند.

کمیته برگزارکننده ۵۲ اثر دریافت کرده است و این کمیته تنها ۱۰ اثر را انتخاب می‌کنند که برای انتخاب نهایی و کسب جایزه شهردار آدیلسون مالوف که یکی از بنیانگذاران این جشنواره جهانی است، رقابت می‌کنند. این هیأت داوران متشکل از علیرضا پاکدل، کریستینا سامپائو کارتونیست پرتغالی و کلریستون آندره، ساموکا آندره، پائولو جیندلت و مانگا مگون از برزیل تشکیل شده است.

اعضای هیأت داوران باید کارهایی را که کمیته برگزارکننده جشنواره دریافت می‌کنند، داوری کنند. برگزیده اول این جایره حدود هزار دلار آمریکا دریافت می‌کند.