کارگاه نمایشنامه نویسی خلاق با حضور حسن دولت آبادی در حوزه هنری

کارگاه «نمایشنامه نویسی خلاق» با حضور حسن دولت آبادی و با همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، کارگاه «نمایشنامه نویسی خلاق» در حوزه هنری با عنوان همدلی های کودکانه برگزار می شود و حسن دولت آبادی قرار است در […]


کارگاه «نمایشنامه نویسی خلاق» با حضور حسن دولت آبادی و با همت حوزه هنری کودک و نوجوان برگزار می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی حوزه هنری کودک و نوجوان، کارگاه «نمایشنامه نویسی خلاق» در حوزه هنری با عنوان همدلی های کودکانه برگزار می شود و حسن دولت آبادی قرار است در این کارگاه با استفاده از تکنیک های نوین به آموزش نمایشنامه نویسی بپردازد.

فعالیت نمایشی خلاق ویژه کودکان و نوجوانان عبارت است از فعالیت نمایشی توسط خود کودک و نوجوان. ماهیت فعالیت نمایشی برخلاقیت استوار است.

دولت آبادی مؤلف مجموعه «نمایشنامه‌های آسان برای اجرا در کلاس و صحنه» بوده و مبدع روش‌های نوین آموزش نمایشنامه نویسی خلاق است.

این کارگاه روز یکشنبه ۲۷ مرداد با حضور هنرجویان تئاتر و اعضای خانه ادبیات کودک و نوجوان حوزه هنری البرز و همچنین مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان از ساعت ۱۵الی۱۹ در نگارخانه حوزه هنری البرز برگزار می‌شود.