کنسرت‌های تابستانی ماکان بند تمام شد/ برگزاری ۱۰۰ کنسرت

آخرین کنسرت تابستانی گروه موسیقی «ماکان» با قدردانی گروه اجرا از حافظان امنیت کشور در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد. این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان […]


آخرین کنسرت تابستانی گروه موسیقی «ماکان» با قدردانی گروه اجرا از حافظان امنیت کشور در تالار بزرگ وزارت کشور برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از مهر، کنسرت گروه ماکان بند شب چهارشنبه ۶ شهریور ۱۳۹۸ طی دو سانس در تالار وزارت کشور برگزار شد. این کنسرت مثل دیگر اجراهای ماکان بند با استقبال علاقه‌مندان به موسیقی پاپ همراه بود. ماکان بند در این اجرا تعدادی از قطعه‌های مشهورش را اجرا کرد.

امیر مقاره و رهام هادیان روی صحنه آمدند و گروه نوازندگان هم با رهبری امیرمیلاد نیکزاد این دو خواننده را همراهی کردند. در بخشی از این اجرا رهام هادیان با تشکر ویژه از حافظان امنیت کشور گفت: باید سپاسگزار تمام کسانی باشیم که با تلاش‌های شبانه روزی در تمام نقاط کشور، امنیت و آرامش را برایمان به ارمغان آورده اند. دست تک تکشان را به گرمی می‌فشارم که با تلاش‌شان باعث شده‌اند امشب ما و شما بهترین لحظه‌هایمان را در کمال آرامش تجربه کنیم.

«رفت»، «حس عجیب»، «بچه که نیستم»، «برو دارمت»، «عاشق که میشی»، «دو دقیقه بودی»، «هر بار این درو»، «با تو آرومم» و «دیوونه‌بازی»، برخی از قطعه‌های اجرا شده در کنسرت ماکان بند بودند. البته بکی از نکات جالب توجع این اجرا حضور فواد حجازی نوازنده و آهنگسازمطرح موسیقی پاپ در کنسرت ماکان بند بود.

کنسرت ششم شهریور، چهارصدمین کنسرت ماکان بند طی دو سال گذشته در تهران و شهرستان‌ها بود.