«کوپال» بهترین فیلم جشنواره هندی شد

«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی جایزه بهترین فیلم سینمایی یک جشنواره هندی را دریافت کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم سینمایی از سومین جشنواره جهانی فیلم Arthouse Asia هندوستان شد. سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم خانه‌ هنر آسیا با […]


«کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی جایزه بهترین فیلم سینمایی یک جشنواره هندی را دریافت کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی فیلم، «کوپال» به کارگردانی کاظم ملایی موفق به دریافت جایزه بهترین فیلم سینمایی از سومین جشنواره جهانی فیلم Arthouse Asia هندوستان شد.

سومین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم خانه‌ هنر آسیا با نمایش آثار سینمایی، مستند، کوتاه، انیمیشن و ویدئوآرت از تاریخ ۱۹ تا ۲۳ ژانویه (۲۹ دی تا ۳ بهمن ۹۷) در شهر کلکته‌ هند برگزار شد و در بخش آثار سینمایی ۸ فیلم از کشورهای آلمان، اسپانیا، رومانی، ژاپن، آمریکا، بنگلادش، تایوان و ایران به نمایش درآمد که در نهایت کاظم ملایی توانست برای فیلم «کوپال» جایزه‌ اصلی این رویداد سینمایی را بدست آورد.

«کوپال» اولین فیلم بلند سینمایی کاظم ملایی است که چندی پیش در گروه سینمایی «هنر و تجربه» به نمایش درآمد. این فیلم ماه آینده در بخش مسابقه‌ چهارمین جشنواره‌ «دادا صاحب» هندوستان نیز به نمایش درخواهد آمد.