کیفیت بد صدای سالن میلاد نمایشگاه در کنسرت سینا درخشنده

سینا درخشنده از خوانندگان تازه وارد موسیقی پاپ روز سه شنبه اول مرداد ماه جدیدترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، سینا درخشنده از خوانندگان تازه وارد موسیقی پاپ روز سه شنبه اول مرداد ماه جدیدترین کنسرت خود […]


سینا درخشنده از خوانندگان تازه وارد موسیقی پاپ روز سه شنبه اول مرداد ماه جدیدترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، سینا درخشنده از خوانندگان تازه وارد موسیقی پاپ روز سه شنبه اول مرداد ماه جدیدترین کنسرت خود را در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی تهران برگزار کرد.

این کنسرت که به گفته دست اندرکارانش از چند روز قبل تمام بلیت‌هایش به فروش رفته بود، با بازی نور شروع شد. در همین حین گروه به صحنه آمد و ویدیوی قطعه‌ «دلدار» بر روی مانیتورهای صحنه پخش شد. بر روی همین تصویر، سینا درخشنده این قطعه را اجرا کرد. «نم‌نمک» و «دلبر منی» قطعه‌های بعدی این کنسرت بود.

در ادامه درخشنده خطاب به حاضران در سالن میلاد گفت: «یه موزیک غمگین بزنیم؟»، همه گفتند «نه». اما درخشنده از هوادارانش خواست تا به حرفش گوش کنند و پشیمان نمی‌شوند.

در ادامه درخشنده قطعه‌ای خواند که با استقبال مخاطبان همراه بود این در حالی است که امیر مقاره از اعضای «ماکان بند» یکی از مهمانان ویژه‌ کنسرت شب گذشته بود.

درخشنده در معرفی این خواننده گفت: «کسی در میان ماست که خودم از طرفدارانش بوده‌ام و تمام کنسرت‌هایش را رفته‌ام.»

قطعه «حواستم نباشه حواسم هست بهت» بود. این قطعه حدود یک ماه پیش منتشر شد. پیش از اجرای این قطعه سینا درخشنده از هوادارانش خواست تا در پاسخ به این جمله که او می‌خواند «شاید باورت نشه»، آنها بگویند «ولی عاشقت شدم.» این قطعه با انرژی و در فضایی شاد اجرا شد.

«کوکه حالم» ابتدا بدون موزیک و با همراهی تماشاگران اجرا شد. تقریبا تمام سالن این قطعه را با درخشنده هم خوانی کردند.

کیفیت بد صدا این روزها ویژگی سالن میلاد نمایشگاه شده به طوری که نارضایتی مخاطبان هنرمندان را در بر داشته است.

در بخشی از کنسرت شب گذشه، سینا درخشنده خطاب به مخاطبانش گفت که امشب ۲ مهمان ویژه دارم که از راه دور آمده‌اند. این دو مهمان پدر و مادرِ سینا درخشنده بودند. این خواننده برای ادای احترام به والدینش از صحنه پایین رفت و آنها را در آغوش گرفت.

«سرسری»، «خوش خنده‌ی من»، «حس قشنگ»، «هوای عشق»، «بم می‌خندی»، «یار همیشگیم» و «کنارتم» برخی از دیگر قطعه‌هایی بودند که شب گذشته توسط درخشنده برای مخاطبانش اجرا شدند.