گروه موسیقی«سیریا» فعالیت خود را آغاز کرد/ نوایی متفاوت از بوشهر

گروه موسیقی بوشهری «سیریا» با بازخوانی یک قطعه قدیمی از پروژه ای موسوم به «میز دوتایی» فعالیت خود را به صورت رسمی در عرصه موسیقی آغاز کرد. به گزارش سینما خراسان، ماکان صغیری تهیه کننده و مدیر برنامه های گروه «سیریا» درباره تولید این قطعه و فعالیت های پیش رو گفت: این کار بازخوانی ترانه […]


گروه موسیقی بوشهری «سیریا» با بازخوانی یک قطعه قدیمی از پروژه ای موسوم به «میز دوتایی» فعالیت خود را به صورت رسمی در عرصه موسیقی آغاز کرد.

به گزارش سینما خراسان، ماکان صغیری تهیه کننده و مدیر برنامه های گروه «سیریا» درباره تولید این قطعه و فعالیت های پیش رو گفت: این کار بازخوانی ترانه ای است که قبل تر توسط تعدادی از هنرمندان خوانده شده بود. این قطعه نخستین اثر از پروژه «میزدوتایی» است که تا سال آینده تمامی قطعات آن تولید و منتشر می شود.

وی افزود: «سیریا» با تجربه فضایی جدید و به روز، روایتگر فرم متفاوتی از موسیقی بوشهر است و قطعه «هوار» نیز که ترکیبی از ترانه «هوار» و ترانه فولکلور«یلا یلا» است که برهمین اصل تنظیم و بازخوانی شده است.

محمد لاریان خواننده، بهروز شریفیان نوازنده پرکاشن، مهدی ناصری نوازنده گیتار، امیر حسین ماهینی نوازنده گیتارباس، معین پاکباز نوازنده درامز، مهدی منفرد نوازنده نی انبان اعضای گروه اجرایی «سیریا» را تشکیل می دهند. قطعه«هوار» توسط مجتبی محنا در استودیو آبنوس ضبط و به دست کاوه عابدین در استودیو صبا میکس و مستر شده است.