گروه «هشتگ تهران» ساخت آلبوم دومش را آغاز کرد

گروه «هشتگ تهران» پس از انتشار اولین آلبوم خود، تولید تازه ترین آلبوم خود را با همکاری تعدادی دیگر نوازنده‌ها بر مبنای ایده‌ای متفاوت آغاز کرد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  سینما خراسان، گروه «هشتگ تهران» که پیش از این آلبومی به همین نام را با همکاری «نشر جوان» منتشر کرده بود تولید آلبوم جدیدش […]


گروه «هشتگ تهران» پس از انتشار اولین آلبوم خود، تولید تازه ترین آلبوم خود را با همکاری تعدادی دیگر نوازنده‌ها بر مبنای ایده‌ای متفاوت آغاز کرد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی  سینما خراسان، گروه «هشتگ تهران» که پیش از این آلبومی به همین نام را با همکاری «نشر جوان» منتشر کرده بود تولید آلبوم جدیدش را با همکاری «تِنزو موزیک» بر مبنای ایده‌ای متفاوت آغاز کرده است.

مازیار خواجیان و محمدرضا اصغری دو عضو گروه هشتگ تهران تصمیم گرفته‌اند قطعات آلبوم دومشان را در همکاری با دیگر موزیسین‌های ایرانی شکل دهند. در این آلبوم که هنوز نامی ندارد بیشتر قطعات به شکل مشترک با آرتیست و گروه دیگری تولید می‌شود و در نهایت مالکیت معنوی اثر متعلق به تمام هنرمندان حاضر در آلبوم خواهد بود. ضمن اینکه هرگونه منافع مادی از فروش آثار به دیگر هنرمندان درگیر در پروژه هم تعلق می‌گیرد.

خواجیان درباره ایده شکل گیری این آلبوم گفت: «فردیت در جهان معاصر و به طبع آن ایران معاصر تبدیل به وجه بارز تمام پروژه‌های هنری شده است. حتی در بیشتر مواردی که فعالیتی تحت نام یک گروه انجام می‌شود باز هم آن پروژه تبدیل به یک من یا فرد جدید شده‌است. ما تصمیم گرفتیم در تولید محتوای هنری، فقط قسمتی از یک پروژه باشیم نه تمام آن. بنابراین دوست داشتیم با آرتیست‌های دیگر از ژانرهای متفاوت موسیقی همکاری‌های جدید شکل دهیم و به فکر حقوق برتر خودمان نباشیم.»

هنوز تمام هنرمندان حاضر در این پروژه مشخص نشدند اما گفت‌وگوهای اولیه برای حضور مانی مزکا، گروه بادزنگ، محمد موسوی، فرشاد قنبری، مرتی عزیززاده و چند هنرمند مستقل دیگر انجام شده است.

پیش بینی می‌شود این آلبوم تا پایان تابستان به مرحله انتشار برسد.