۱۷ اسفندماه آخرین مهلت شرکت در آرای مردمی «فیلم ۱۰۰»

شرکت در آرای مردمی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ تا ۱۷ اسفندماه (روز جمعه) در سایت آپارات ادامه دارد. به گزارش خبرگزار مهر، علی قربانی دبیر دوازهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰، در خصوص مشارکت سایت آپارت در جمع‌آوری نتایج آرای مردمی فیلم‌های این جشنواره گفت: بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، یک جایزه به فیلم […]


شرکت در آرای مردمی دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ تا ۱۷ اسفندماه (روز جمعه) در سایت آپارات ادامه دارد.

به گزارش خبرگزار مهر، علی قربانی دبیر دوازهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰، در خصوص مشارکت سایت آپارت در جمع‌آوری نتایج آرای مردمی فیلم‌های این جشنواره گفت: بر اساس تصمیم شورای سیاستگذاری جشنواره، یک جایزه به فیلم منتخب از نگاه تماشاگر در همه آثار راه یافته به تمام بخش‌های جشنواره تعلق خواهد گرفت. بر این اساس علاوه جمع‌آوری آرای مردم حاضر در سالن‌های اکران فیلم، با مشارکت سایت آپارات شرایطی فراهم شده است که با اشتراک فیلم‌ها در این سایت، مخاطبان مجازی نیز در این رأی‌گیری شرکت کرده و بهترین فیلم از نگاه خود را انتخاب کنند.

وی افزود: دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ از ۸ الی ۱۰ اسفندماه در سینمای آزادی برگزار شده است، و مخاطبانی که موفق به حضور در این جشنواراه نشده‌اند تا ۱۷ اسفندماه (روز جمعه) فرصت دارند در آرای مردمی سایت آپارات http://aparat.com/100fest شرکت کرده و فیلم مورد نظر خود را انتخاب کنند.

قربانی خاطرنشان کرد: همزمان با آغاز هفته «هنر انقلاب» در اواخر فروردین ۹۸، از فیلم برگزیده در بخش نگاه تماشاگران تقدیر خواهد شد.

وی ادامه داد: با بارگذاری فیلم‌های راه یافته به جشنواره در سایت آپارات امکان دسترسی کاربران به فیلم‌های دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ فراهم شده و به منظور حفظ حقوق فیلمسازان امکان دانلود فیلم‌ها از سایت، مسدود شده است.
دبیر دوازدهمین جشنواره بین‌المللی فیلم ۱۰۰ در پایان اظهار داشت: در توافق با سایت آپارات، در نظر داریم سهم فیلمسازان از درآمد حاصل از تبلیغات در تیزر فیلم‌ها در این سایت را به صاحبان اثر اختصاص دهیم.
گفتنی است اطلاعات مربوط به این خبر در روز گذشته (۱۱ اسفندماه) از جانب روابط عمومی سایت آپارات به اشتباه در رسانه‌ها منتشر شده است.