۳۰۳ اثر به جشنواره تئاتر خیابانی مریوان رسید

با پایان یافتن زمان ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، ۳۰۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، فاروق حسن پور دبیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان افزود:با پایان یافتن زمان ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی […]


با پایان یافتن زمان ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، ۳۰۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، فاروق حسن پور دبیر اجرایی جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان افزود:با پایان یافتن زمان ارسال اثر به چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان، ۳۰۳ اثر به دبیرخانه این جشنواره ارایه شده است. این آثار در بخش های مسابقه ایران، آیینی سنتی، کودک ونوجوان، بین الملل و دگرگونه های اجرایی متقاضی شرکت در جشنواره هستند.

به گفته وی، شهرهای تهران، رشت و مریوان به ترتیب با ۳۵، ۲۰ و ۱۳ اثر ارسالی بیشترین آثار را به این دوره از جشنواره ارایه کرده اند.

حسن پور ادامه داد: هیات انتخاب آثار، پس از ارزیابی و بررسی آثار رسیده، آثار پذیرفته شده را در تاریخ ۱۰ مردادماه اعلام خواهد کرد.

چهاردهمین جشنواره بین المللی تئاتر خیابانی مریوان با دبیری فاتح بادپروا، یکم تا پنجم شهریور ماه در مریوان برگزار می شود.