۳ سانس فوق‌العاده برای «شبی که ماه کامل شد»

مدیر پردیس سینمایی آزادی از استقبال مخاطبان از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس‌آبیار خبر داد. رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفتگو با سینما خراسان، با اشاره به اینکه در پنجمین روز از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در این پردیس سینمایی ۳ سانس فوق‌العاده برگزار می‌شود […]


مدیر پردیس سینمایی آزادی از استقبال مخاطبان از فیلم سینمایی «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس‌آبیار خبر داد.

رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی در گفتگو با سینما خراسان، با اشاره به اینکه در پنجمین روز از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در این پردیس سینمایی ۳ سانس فوق‌العاده برگزار می‌شود گفت: امروز یکشنبه اولین نمایش فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در این پردیس سینمایی بود که با استقبال مخاطبان همراه بود.

وی تاکید کرد: با توجه به اینکه داستان این فیلم درباره عبدالحمید و عبدالمجید ریگی بود، علاقه‌مندان بسیاری برای دیدن این فیلم به سینما آزادی مراجعه کردند و ما نیز برای ۵۰ دقیقه بامداد یک سانس فوق العاده در نظر گرفتیم.

مدیر پردیس سینمایی آزادی در پایان گفت: سانس فوق‌العاده برای «ماجرای نیمروز؛ رد خون» در ۵۰ دقیقه بامداد و «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی در ساعت ۲۴ از دیگر سانس‌های فوق‌العاده این پردیس سینمایی است.