۴۹۵ تک آهنگ در بهار ۹۸ مجوز انتشار گرفت

دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی آماری از صدور مجوز ۴۹۵ تک آهنگ و افزایش ۲ برابری آمار مجوزها خبر داد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی آماری از صدور مجوز ۴۹۵ […]


دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی آماری از صدور مجوز ۴۹۵ تک آهنگ و افزایش ۲ برابری آمار مجوزها خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی معاونت امور هنری، دفتر موسیقی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با انتشار گزارشی آماری از صدور مجوز ۴۹۵ تک آهنگ و افزایش دوبرابری آمار مجوزها خبر داد.

بر اساس آمار مجوزهای دفتر موسیقی در بهار امسال ۴۹۵ تک آهنگ از دفتر موسیقی برای انتشار مجوز گرفته است که به طور میانگین در هر روز پنج تک آهنگ، مجوز انتشار گرفته است. در سه ماهه نخست سال گذشته ۲۷۷ تک آهنگ مجوز انتشار گرفته بود.

طبق گزارش اعلام شده در این سه ماه ۷۶ آلبوم موسیقی و یک آلبوم تصویری مجوز انتشار گرفتند در حالی که سه ماهه نخست سال گذشته ۹۱ آلبوم موسیقی و سه آلبوم تصویری مجوز انتشار گرفته بودند. این در حالی است که در بهار امسال ۴۸ نماهنگ مجوز گرفتند در حالی که در بهار سال گذشته ۶۰ نماهنگ مجوز انتشار گرفته‌اند.

در سه ماهه نخست امسال مجوز ۳۱ کتاب گویا و ۳۴ استودیوی صدابرداری و مراکز تولید و تکثیر آثار صوتی و تصویری از سوی دفتر موسیقی صادر شده است در حالی که در سه ماه نخست سال گذشته مجوز ۲۶ کتاب گویا و ۳۰ استودیو صادر شده است.