۸ فیلم برتر آرای مردمی «فیلم فجر ۳۷» اعلام شد

۸ فیلم برتر آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در سومین روز از اعلام نتایج آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ۸ فیلم برتر بدون اولویت معرفی شدند. اسامی آثار برتر در آرای مردمی […]


۸ فیلم برتر آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر اعلام شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ستاد خبری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در سومین روز از اعلام نتایج آرای مردمی سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، ۸ فیلم برتر بدون اولویت معرفی شدند.

اسامی آثار برتر در آرای مردمی بدون اولویت عبارتند از «جاندار» به کارگردانی حسین امیری دوماری و پدرام امیری، «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی، «ماجرای نیمروز؛ رد خون» ساخته محمدحسین مهدویان، «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار، «بیست و سه نفر» به کارگردانی مهدی جعفری، «غلامرضا تختی» به کارگردانی بهرام توکلی، «متری شیش و نیم» ساخته سعید روستایی و «قصر شیرین» به کارگردانی سیدرضا میرکریمی.

روز گذشته ۱۴ بهمن ماه فیلم سینمایی «قسم» ساخته محسن تنابنده در بین این آثار قرار داشت که حذف شد.

مخاطبان فیلم‌های جشنواره برای شرکت در رأی‌گیری بهترین اثر از نگاه تماشاگران می‌توانند از طریق شماره‌گیری #۷*۷۱۰* و طی کردن مراحل از طریق تلفن همراه اثر برگزیده خود را انتخاب کنند.

سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر به دبیری ابراهیم داروغه‌زاده همزمان با چهلمین سالگرد انقلاب ۱۰ تا ۲۲ بهمن برگزار می‌شود.