آثار علیزاده در نیاوران اجرا می شود/ همراهی ارکستر هنرستان دختران

ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران با اجرای قطعاتی از حسین علیزاده امسال در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر حضور خواهند داشت. به گزارش سینما خراسان، گلنوش صالحی سرپرست ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران درباره اجرای قطعاتی از حسین علیزاده توسط این ارکستر گفت: قرار است به همراه گروهی ۲۳ نفره به اجرای ۳ قطعه […]


ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران با اجرای قطعاتی از حسین علیزاده امسال در سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر حضور خواهند داشت.

به گزارش سینما خراسان، گلنوش صالحی سرپرست ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران درباره اجرای قطعاتی از حسین علیزاده توسط این ارکستر گفت: قرار است به همراه گروهی ۲۳ نفره به اجرای ۳ قطعه از قطعات حسین علیزاده، آهنگساز برجسته کشور بپردازیم. گروهی که با آن در جشنواره امسال شرکت کرده‌ایم نزدیک به ۲ سال است که به طور مرتب تمرین می‌کند به همین دلیل برای اجرا کاملا آماده و هماهنگ است.

وی افزود: برای جشنواره قطعاتی از استاد علیزاده را انتخاب کردیم تا در این زمینه بتوانیم مخاطب را با خود همراه کنیم. «طلوع» با تنظیم فرشاد فتاحی، «رقصان» با تنظیم بهزاد عبدی و «سوارا دشت امید» عنوان سه قطعه از استاد حسین علیزاده است که در کنسرت پیش رو برای مخاطبان اجرا می شود.

ارکستر ایرانی هنرستان موسیقی دختران ساعت ۱۸:۳۰ روز یکشنبه ۲۸ بهمن در فرهنگسرای نیاوران تهران در چارچوب سی و چهارمین جشنواره موسیقی فجر روی صحنه می رود.