«آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» به نیاوران می‎آیند

نمایش های کودک «آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» به کارگردانی فهیمه میرزاحسین در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‎روند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش های کودک «آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» به کارگردانی فهیمه میرزاحسین از ۳۱ تیر در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود. در […]


نمایش های کودک «آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» به کارگردانی فهیمه میرزاحسین در فرهنگسرای نیاوران به صحنه می‎روند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش های کودک «آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» به کارگردانی فهیمه میرزاحسین از ۳۱ تیر در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎رود.

در خلاصه این ۲ نمایش آمده است: یک روز صبح یک آدم کوچولو از خواب بیدار می‎شود. او گرسنه‎اش است. به آشپزخانه می‎رود ولی چیزی برای خوردن پیدا نمی‎کند. به سوی نانوایی می‎رود و از نانوا نان می‎خواهد ولی چون پول ندارد نانوا به جای پول از او آرد می‎خواهد. آدم کوچولو به راه می‎افتد و از آسیابان آرد می‎خواهد و او به ازای آرد، گندم مطالبه می‎کند و ….

داستان «شنل قرمزی» نیز از این قرار است: در یک صبح سرد، شنل قرمزی نامه‎ای از مادربزرگش دریافت می‎کند که خبر از سرماخوردگی او می‎دهد. بنابراین دخترک با سبدی از میوه و کیک توت فرنگی و راهی خانه مادربزرگ می‎شود. خانه مادربزرگ خیلی دور است. دخترک باید از جنگل، کوه و رودخانه بگذرد تا به خانه مادربزرگ برسد. در راه گرگی سعی می‎کند شنل قرمزی را گول بزند و ….

عوامل نمایش «آدم کوچولوی گرسنه» و «شنل قرمزی» عبارتند از فهیمه میرزاحسین کارگردان، سعید وثیق‎نیا مدیر امور بین‎الملل، بازیگران: سعیده میرزاحسین، سمانه میرزاحسین، تهیه‎کننده: گروه درخت سیب، موسیقی: سعیده میرزاحسین، دکور: سمانه میرزاحسین.

این ۲ نمایش از ۳۱ تیر همه روزه به جز روزهای سه‎شنبه ساعت ۱۸ در سالن گوشه فرهنگسرای نیاوران روی صحنه می‎روند. علاقه مندان می‎توانند جهت تهیه بلیت به سایت تیوال و یا گیشه فرهنگسرا مراجعه کنند.