آغاز اجرای «این یک اعتراف است» از ۲۳ تیر

نمایش «این یک اعتراف است» تازه ترین اثر شادی اسدپور در مقام نویسنده، طراح و کارگردان است که با بازی فرزین محدث در عمارت نوفل لوشاتو اجرا خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش «این یک اعتراف است» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی شادی اسدپور با تهیه کنندگی […]


نمایش «این یک اعتراف است» تازه ترین اثر شادی اسدپور در مقام نویسنده، طراح و کارگردان است که با بازی فرزین محدث در عمارت نوفل لوشاتو اجرا خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، نمایش «این یک اعتراف است» به نویسندگی، طراحی و کارگردانی شادی اسدپور با تهیه کنندگی آرش رزمجو و بازی فرزین محدث از ۲۳ تیرماه در عمارت نوفل لوشاتو اجرا خواهد شد. این نمایش اجتماعی-روانشناسانه تهیه و تولید موسسه هنری آرتا است.

این اثر ۶٠ دقیقه ای از روز ۲۳ تیرماه ساعت ۱۹:۳۰ در سالن شماره ۱ عمارت نوفل لوشاتو به صحنه خواهد رفت.

در خلاصه داستان این نمایش آمده است: این نمایش نیست، یک اعتراف است. اعترافی که از میان یک کابوس وحشتناک و شاید هم یک احضار روح دراماتک بیرون می آید. زندگی مردی چهل ساله با ترس ها، تنهایی و جهان هراس انگیز پیرامونش…

امید اکبری طراح صحنه، مقدی شامیریان طراح لباس، بابک کیوانی آهنگساز و طراح صدا، سینا افشار طراح گرافیک، فرشاد نصیری طراح نور، ثمین سالک طراح گریم، مهدی ناظمی دستیار اول و برنامه ریز، سارا صادقی و لیلا افتخاری دستیاران دوم کارگردان، مائده بیگلری منشی صحنه، محمد لطفی و محمد نجفی مدیران صحنه، امیررضا ابراهیم مدیر تشریفات، فرهاد جاوید، علیرضا یاسی، ابوالفضل نریمانی، عرفان بختیاری عکاس، گروه تئاتر آرتا روابط عمومی،
محمد صادق زرجویان، حمیدرضا طاهر ساخت تیزر نمایش و علیرضا یاسی، عرفان بختیاری ساخت تیزرهای تمرین و مهمان را بر عهده دارند.

فروش بلیت های این نمایش از طریق گیشه به صورت حضوری و از طریق سایت تیوال با درج تخفیف ٢٠ درصدی برای روزهای دوشنبه ۲۴ تیر، سه شنبه ٢۵ تیر، چهارشنبه ٢۶ تیر و تخفیف دانشجویی ٢٠ درصدی برای روزهای شنبه، یکشنبه و دوشنبه انجام خواهد شد.

آیین رونمایی از پوستر این نمایش روز دوشنبه هفدهم تیرماه از ساعت ۱۶ در موسسه آرتا، به نشانی تقاطع خیابان های انقلاب و فلسطین جنوبی، پلاک ۱۱۰۲ با حضور رضا کیانیان، عوامل این نمایش و تنی چند از اهالی هنر برگزار خواهد شد.