آغاز پیش فروش بلیت «گورخواب‌ها»

پیش فروش بلیت نمایش «گورخواب‌ها» به کارگردانی سیامک صفری و تهیه‌کنندگی حمیدرضا علینژاد از فردا یکشنبه ۲۲ تیر آغاز می‌شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «گورخواب‌ها» جدیدترین تجربه کارگردانی سیامک صفری و نویسندگی خود اوست که با تهیه‌کنندگی حمیدرضا علینژاد از مرداد امسال در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود […]


پیش فروش بلیت نمایش «گورخواب‌ها» به کارگردانی سیامک صفری و تهیه‌کنندگی حمیدرضا علینژاد از فردا یکشنبه ۲۲ تیر آغاز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، «گورخواب‌ها» جدیدترین تجربه کارگردانی سیامک صفری و نویسندگی خود اوست که با تهیه‌کنندگی حمیدرضا علینژاد از مرداد امسال در عمارت نوفل‌لوشاتو روی صحنه می‌رود و پیش فروش بلیت‌های آن از روز یکشنبه ۲۳ تیر در سایت تیوال آغاز می‌شود.

بازیگران این نمایش سیامک صفری و نسیم ادبی هستند و حمیدرضا علینژاد که پیش از این نمایش در آثاری مانند «پری» به کارگردانی امیر غفارمنش، «مزامزا» به کارگردانی سیروس همتی، «هامان کشان» به کارگردانی علیرضا مهران و فیلم سینمایی «هایلات» به کارگردانی اصغر نعیمی به عنوان تهیه‌کننده حضور داشته است، این‌بار تهیه‌کنندگی نمایش «گورخواب‌ها» را بر عهده گرفته که از روز چهارشنبه ۲ مرداد روی صحنه می‌رود.

دیگر عوامل نمایش «گورخواب‌ها» عبارتند از مجری طرح: آکادمی هنرهای اجرایی افرا، مدیر پروژه: داوود نامور، جانشین تهیه‌کننده: احسان باقری، مدیر تولید: سپهر تقی‌لو، طراح صحنه و لباس: منوچهر شجاع، دستیار صحنه: هادی بادپا، طراح صدا و موسیقی: محمدرضا جدیدی، طراح گرافیک: امین یاوری، دستیار کارگردان: نیما صفری، مدیر تبلیغات: عرفان پورمحمدی، مدیر رسانه: سبا حیدرخانی، تبلیغات مجازی: امیرحسین جوانی، عکاس و ساخت تیزر: امید مهدوی.

سایت تیوال از روز یکشنبه ۲۳ تیر ساعت ۱۲ جهت فروش بلیت باز خواهد شد.