آلبوم «یَلَّلی» در حوزه هنری رونمایی می‌شود

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای داوود آزاد همزمان با نکوداشت حزین لاهیجی شاعر، مورخ و عالم مشهور قرن ۱۲ هجری در حوزه هنری برگزار می شود. به گزارش سینما خراسان، مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای داوود آزاد ساعت ۱۸ روز یکشنبه هفتم بهمن همزمان با […]


مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای داوود آزاد همزمان با نکوداشت حزین لاهیجی شاعر، مورخ و عالم مشهور قرن ۱۲ هجری در حوزه هنری برگزار می شود.

به گزارش سینما خراسان، مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم موسیقی «یَلَّلی» با اجرای داوود آزاد ساعت ۱۸ روز یکشنبه هفتم بهمن همزمان با نکوداشت حزین لاهیجی شاعر، مورخ و عالم مشهور قرن ۱۲ هجری در حوزه هنری برگزار می شود.

این آلبوم بر اساس اشعاری از حزین لاهیجی، توسط داوود آزاد آهنگسازی شده است. این هنرمند همچنین نوازندگی سه تار، بم تار، عود و اجرای آوازی این آلبوم را برعهده داشته است .سازهای کوبه ای آلبوم «یَلَّلی» نیز توسط زکریا یوسفی نواخته، همخوانی کر توسط مهسا دامرودی، صدابرداری، میکس و مستر توسط یاسر فلاح پور و ضبط آن در استودیو پژواک انجام شده است. ضمن اینکه مهراد نوبخت و نادر گهرسودی نیز به عنوان ناظر میکس در تهیه این آلبوم همکاری کرده اند.

مراسم رونمایی و جشن امضای آلبوم «یلّلی» به همت موسسه سپهر سوره هنر با همکاری مرکز موسیقی حوزه هنری برگزار می شود.