اعتراض منیژه محامدی به بسته بودن سامانه فروش/ سایت مشکلی ندارد

منیژه محامدی کارگردان نمایش «تبرئه» نسبت به بسته بودن سامانه فروش بلیت این نمایش اعتراض داشت اما حسن جودکی مدیر بخش فروش بلیت جشنواره عنوان کرد که سامانه مشکلی نداشته است. به گزارش سینما خراسان، نمایش «تبرئه» نوشته جسیکا بلنک و اریک جنسون با ترجمه و کارگردانی منیژه محامدی در اولین روز از جشنواره سی […]


منیژه محامدی کارگردان نمایش «تبرئه» نسبت به بسته بودن سامانه فروش بلیت این نمایش اعتراض داشت اما حسن جودکی مدیر بخش فروش بلیت جشنواره عنوان کرد که سامانه مشکلی نداشته است.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «تبرئه» نوشته جسیکا بلنک و اریک جنسون با ترجمه و کارگردانی منیژه محامدی در اولین روز از جشنواره سی و هفتم تئاتر فجر در ۲ نوبت ۱۸ و ۲۰:۴۵ در سالن سمندریان تماشاخانه ایرانشهر به صحنه رفت که این اجرا در ادامه اجرای عمومی این اثر نمایشی قبل از آغاز جشنواره محسوب می شد.

۲ اجرای جشنواره ای نمایش «تبرئه» در حالی به صحنه رفت که منیژه محامدی به مشکلاتی که در خرید بلیت از طریق سامانه ایران نمایش وجود داشت، معترض بود.

محامدی در گفتگو با سینما خراسان بیان کرد: متاسفانه مخاطبانی که قصد داشتند از طریق سامانه فروش اقدام به خرید بلیت نمایش «تبرئه» کنند با بسته بودن سایت مواجه شده و به آنها اعلام شده بود که ظرفیت خرید تکمیل شده و نمی توانند بلیت تهیه کنند در حالی که هر سانس اجرای این نمایش با تعداد اندک تماشاگران و تقریبا خالی به صحنه رفت.

وی ادامه داد: بیش از ۲۰ نفر از علاقه مندان به دیدن این نمایش با من تماس گرفتند و عنوان کردند که نتوانستند بلیت تهیه کنند در حالی که سالن سمندریان ظرفیت زیادی برای پذیرش مخاطب داشت. متاسفانه این بی برنامه گی ها همیشه در جشنواره وجود داشته است.

این کارگردان باسابقه تئاتر در پایان بیان کرد: از لطف جشنواره تنها یک کارت VIP برای من فرستادند در حالی که هیچ کدام از بازیگران و عوامل نمایش و حتی همسرم محمد اسکندری که بازیگر با سابقه ای است کارتی دریافت نکرده اند. چطور هنرمندانی که نمایش‌شان در جشنواره حضور دارد نباید به دیدن دیگر آثار بنشینند.

در همین راستا حسن جودکی مدیر فروش بلیت جشنواره با رد موضوع بسته بودن سایت برای این اثر نمایشی یادآور شد: باید این نکته را یادآور شوم که تنها ۲۰ درصد از ظرفیت سالن برای فروش در سایت قرار می گیرد و بقیه ظرفیت متعلق به مهمانان VIP، مهمانان خارجی و شهرستانی و همچنین اهالی رسانه اختصاص دارد. این امکان وجود دارد که چون روز اول جشنواره بوده است مهمانانی که با بلیت مهمان و کارت جشنواره به دیدن آثار می نشینند، نتوانسته باشند از این نمایش دیدن کنند اما مشکلی برای خرید بلیت در سایت وجود نداشته است.

وی در پایان تاکید کرد: سایت فروش بلیت تا دقیقه ۹۰ باز است و علاقه مندان می توانند تا ۱۰ دقیقه قبل از اجرا اقدام به خرید بلیت نمایش مورد نظرشان کنند. مطمئنا هیچ اخلالی در زمینه فروش بلیت نمایش «تبرئه» به وجود نیامده است چون من یکسره پشت سیستم هستم و اگر مشکلی پیش بیاید سریع رسیدگی می کنم.