اعضای جدید شورای داوری و بازرسی «آیفیک» انتخاب شدند

مجمع عمومی «آیفیک» برگزار و اعضای شورای داوری و بازرسی آن انتخاب شدند. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، پس از گذشت ۲ سال از فعالیت آخرین دوره شورای داوری انجمن «آیفیک» (انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران) با برگزاری انتخابات در مجمع عمومی اعضای جدید این شورا […]


مجمع عمومی «آیفیک» برگزار و اعضای شورای داوری و بازرسی آن انتخاب شدند.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از مهر، پس از گذشت ۲ سال از فعالیت آخرین دوره شورای داوری انجمن «آیفیک» (انجمن صنفی شرکت ها و موسسات فیلمسازی ایران) با برگزاری انتخابات در مجمع عمومی اعضای جدید این شورا مشخص شدند.

بر این اساس از میان ۱۴ نامزد این منصب، با کسب اکثریت آرا به ترتیب بهروز مفید، مهدی کوهیان، طهورا ابوالقاسمی، محمدرضا تخت‌کشیان، محسن چگینی، رضا جودی و سیدمحسن میرحسینی به عنوان ۷ عضو اصلی شورای داوری و مهناز مظاهری و پرویز فارسیجانی به عنوان اعضای علی‌البدل این شورا برای بررسی و حل و فصل اختلافات صنفی در ۲ سال آینده انتخاب شدند.

همچنین از میان نامزدها، سعید مرادی با کسب اکثریت آرا به عنوان بازرس اصلی انجمن انتخاب شد.

در این مراسم با اهدای لوح تقدیر به سید امیر پروین حسینی، آرمان زرین کوب، طهورا ابوالقاسمی، محسن قیصری، رسول توکلی، علی اردستانی، مهدی کوهیان و هادی انباردار به عنوان اعضای سابق شورای داوری، فهیمه سلیمانی بازرس سابق انجمن، مهدی کوهیان و علی شیرمحمدی به عنوان دبیران سنوات گذشته تجلیل شدند.