افتتاح سومین نمایشگاه کلکسیونر با آثاری از بزرگان تجسمی

سومین نمایشگاه کلکسیونر شامل آثاری از هنرمندان پیشکسوت در گالری آرتیبیشن ۲۴ خرداد با همکاری مجموعه‌داران و گالری‌داران برگزار خواهد شد. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری آرتیبیشن، سومین نمایشگاه کلکسیونر با حضور جمع گسترده‌تری از مجموعه‌داران و گالری‌داران، تعداد ۷۸ اثر متفاوت از هنرمندان پیشکسوت و مشاهیر […]


سومین نمایشگاه کلکسیونر شامل آثاری از هنرمندان پیشکسوت در گالری آرتیبیشن ۲۴ خرداد با همکاری مجموعه‌داران و گالری‌داران برگزار خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان به نقل از روابط عمومی گالری آرتیبیشن، سومین نمایشگاه کلکسیونر با حضور جمع گسترده‌تری از مجموعه‌داران و گالری‌داران، تعداد ۷۸ اثر متفاوت از هنرمندان پیشکسوت و مشاهیر از جمله حاج مصورالملکی، محمود فرشچیان، محمد احصایی، صادق تبریزی، پرویز کلانتری، احمد اسفندیاری، پرویز تناولی، فریده لاشایی، ناصر اویسی، نصرالله افجه‌ای، کاکو (محمدعلی شیوایی)، رضا مافی، پروانه اعتمادی، بهرام دبیری، حسین محجوبی، رضا درخشانی، آیدین آغداشلو، بهمن بروجنی، رضا بانگیز، علی گلستانه، کامبیز درم‌بخش، جلال شباهنگی، منوچهر نیازی، محمدعلی ترقی‌جاه و دیگر هنرمندان بنام جمع‌آوری شده و به نمایش گذاشته می‌شود.

پیش از این، اولین و دومین دورۀ این نمایشگاه اردیبهشت و بهمن‌ماه ۹۷ برگزار شد و کلکسیونر یک و دو با همراهی مجموعه‌داران و گالری‌داران در مجموع ۱۲۰ هنرمند از تاثیرگذارترین هنرمندان کلاسیک، سرشناس معاصر و جوانان پیشرو را گرد هم آورد.

نمایشگاه کلکسیونر ساعت ۱۶، روز جمعه ۲۴ خرداد برگزار و تا ۲ تیر ادامه خواهد داشت. همچنین علاقمندانی که امکان بازدید حضوری ندارند، می‌توانند آثار را از طریق سایت www.artibition.net مشاهده کنند. علاقمندان برای خرید آثار و یا بازدید از این نمایشگاه به آدرس تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از همت، خیابان گل نبی، میدان کتابی(احمدی روشن)، خیابان ساسانی پور، خیابان دریا (قندی)، پلاک ۶ مراجعه کنند.