انتشار تیزر مجموعه مستند «خلیلِ‌ آفریقا»

تیزر مستند «خلیلِ‌ آفریقا» کاری از روح‌الله رفیعی با موضوع جنبش اسلامی در نیجریه منتشر شد. دریافت ۱۰ MB به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، تیزر مجموعه مستند «خلیلِ‌ آفریقا» به کارگردانی روح‌الله رفیعی و کاری از گروه مستند روایت فتح با موضوع جنبش اسلامی در […]


تیزر مستند «خلیلِ‌ آفریقا» کاری از روح‌الله رفیعی با موضوع جنبش اسلامی در نیجریه منتشر شد.

دریافت ۱۰ MB

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد فرهنگی روایت فتح، تیزر مجموعه مستند «خلیلِ‌ آفریقا» به کارگردانی روح‌الله رفیعی و کاری از گروه مستند روایت فتح با موضوع جنبش اسلامی در نیجریه منتشر شد.

مجموعه مستند «خلیلِ آفریقا» روز چهارشنبه ۶ شهریورماه با حضور جمعی از اعضای جنبش اسلامی نیجریه در ایران و با سخنرانی محمدحسن شجاعی فرد نماینده شیخ زکزاکی به همراه روح‌الله رفیعی کارگردان و مستندساز در سالن شهید رجایی قم رونمایی می شود.

روح‌الله رفیعی کارگردان این مجموعه مستند در یادداشتی نوشت: «من یک مستندسازم در سفری میان حقایق و توهمات روایتگر گلستانی هستم که این‌بار در سرزمین آفریقا در قلب نیجریه به بهار نشسته است. یک جنبش مشروع، بسیار دور از ما با شهدای بسیار که عده‌ای کمر به نابودی آن بستند.»