انتقاد از عملکرد شهرداری در قبال جشنواره «هنر مقاومت»

مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح از عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری تهران درقبال جشنواره «هنر مقاومت» انتقاد کرد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر مقاومت»، محمد حبیبی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح با ابراز رضایت از برگزاری جشنواره «هنر مقاومت» گفت: به لطف خدا و با همکاری و تلاش مجدانه و […]


مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح از عملکرد سازمان زیباسازی شهرداری تهران درقبال جشنواره «هنر مقاومت» انتقاد کرد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر مقاومت»، محمد حبیبی مدیرعامل بنیاد فرهنگی روایت فتح با ابراز رضایت از برگزاری جشنواره «هنر مقاومت» گفت: به لطف خدا و با همکاری و تلاش مجدانه و کوشش های جهادی هنرمندان و مدیران عرصه هنرهای تجسمی کشور، شاهد برگزاری این جشنواره در سطح کشور و در انظار عموم مردم از طیف ها و سلایق گوناگون بودیم.

وی ادامه داد: امیدوارم که در چهلمین سال پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی شاهد تبلور و تجلی استعدادهای ارزشی کشف نشده این حوزه و اعتلای هنرمندان حال حاضر رشته های گوناگون هنرهای تجسمی در سطح کشور باشیم.

حبیبی با انتقاد از سازمان زیباسازی شهرداری تهران گفت: در همه جای دنیا شهرداری ها از توسعه فعالیت های فرهنگی هنری در گستره حوزه جغرافیایی خود استقبال می کنند و حتی خودشان را به عنوان مشارکت کننده و حامیان مالی و معنوی جشنواره ها و فعالیت های عام المنفعه سهیم می کنند که در دوره های گذشته به همین شکل عمل می شد اما متاسفانه باوجود قول همکاری و مساعدت ویژه، در ایام جشنواره به بهانه درج یا عدم درج لوگو و نشان «روایت فتح» که یادگار جاودان سید شهیدان اهل قلم سید مرتضی آوینی متولی برگزاری این نمایشگاه است، این موضوع یعنی اکران شهری آثار برگزیده را ملغی اعلام کردند و از ادامه همکاری سر باز زدند. سخنم با این دوستان این است که جشنواره نه تنها در تهران بلکه در تمام ایران مخاطبان و مشتریان خودش را پیدا کرده است اما متاسفانه این مردم نجیب پایتخت هستند که در چهل سالگی انقلاب از دیدن و رویت کلان این آثار در سطح شهر محروم شده اند.

وی در پایان اظهار کرد: ما همچنان آمادگی این را داریم که با همکاری این سازمان و نهادها و دستگاه های ذی ربط آثار مربوط به این نمایشگاه را به یُمن و برکت پیروزی انقلاب اسلامی در سراسر تهران و ایران اکران کنیم تا همه ایران با دستاوردهای کشور و بخش های مختلف این جشنواره آشنا شوند.