«اولد سیبروک» وودی آلن نمایشنامه خوانی می‌شود

نمایشنامه‌خوانی «اولد سیبروک» به کارگردانی سجاد قاطعی ۲۴ اسفند ماه در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود. به گزارش سینما خراسان، نمایشنامه «اولد سیبروک» نوشته وودی آلن به کارگردانی و دراماتورژی سجاد قاطعی ۲۴ اسفندماه در پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می‌شود. محمود رشیدی تهیه کننده این اجرای نمایشنامه خوانی است. بازیگران به ترتیب ورود عبارتند […]


نمایشنامه‌خوانی «اولد سیبروک» به کارگردانی سجاد قاطعی ۲۴ اسفند ماه در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می شود.

به گزارش سینما خراسان، نمایشنامه «اولد سیبروک» نوشته وودی آلن به کارگردانی و دراماتورژی سجاد قاطعی ۲۴ اسفندماه در پردیس تئاتر شهرزاد خوانش می‌شود. محمود رشیدی تهیه کننده این اجرای نمایشنامه خوانی است.

بازیگران به ترتیب ورود عبارتند از: تیما پوررحمانی، اشکان دلاوری، هدی فلاح، بهمن وخشور، رامتین مقدادی، درسا حکیم الهی، سجاد قاطعی.

در خلاصه این اثر آمده است: مکس کرولاین یک نمایشنامه نویس است که نمایشنامه‌ای را نوشته و نصفه رها کرده است، شخصیت‌های نمایش پس از مدتی حوصله شأن سر می‌رود و از متن بیرون می آیند و با خود نویسنده درگیر می‌شوند، بین سه زوج و نویسنده اتفاقاتی می‌افتد که هر یک در پیشرفت داستان حقایقی را بازگو کی کنند …

مدیر تولید: امید شمس آبادی، طراح پوستر و بروشور: بهمن وخشور، ضبط صدا و موسیقی: استودیو کارما دیگر عوامل این نمایشنامه خوانی هستند.

این نمایشنامه خوانی جمعه ٢۴ اسفند ساعت ۱۹ در پردیس تئاتر شهرزاد برگزار می‌شود.