بازگویی رویدادهای پس از رحلت پیامبر اسلام در «همسفر آفتاب»

نمایش «همسفر آفتاب» به مناسبت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام (س) در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، نمایش «همسفر آفتاب» به نویسندگی و کارگردانی سیدامیرمحمد فضلی روایت گر بخش‎هایی از زندگی سلمان فارسی است که سال‎ها در جستجوی حقیقت بود و […]


نمایش «همسفر آفتاب» به مناسبت ایام شهادت دخت نبی مکرم اسلام (س) در فرهنگسرای نیاوران اجرا خواهد شد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران، نمایش «همسفر آفتاب» به نویسندگی و کارگردانی سیدامیرمحمد فضلی روایت گر بخش‎هایی از زندگی سلمان فارسی است که سال‎ها در جستجوی حقیقت بود و از دل آن به بازگویی وقایع پس از رحلت پیامبر ص می‎پردازد.

عوامل این نمایش عبارتند از سیدامیرمحمد فضلی نویسنده و کارگردان، علی عسگریان دستیار کارگردان، محمد اختیارزاده، مهدی مردان خانی بازیگردان، سیدهادی هاشمی سرپرست گروه همخوان، علی افسری ساخت افکت و صداگذاری، علی رئوف طراح دکور.

همچنین دانش آموزان متوسطه یک مدرسه پیام بازیگران و همخوانان این نمایش هستند.

نمایش «همسفر آفتاب»، پنجشنبه، جمعه و شنبه، ۱۸، ۱۹ و ۲۰ بهمن ماه ساعت ۱۶:۳۰ در سالن خلیج فارس فرهنگسرای نیاوران اجرا می‎شود. تماشای این نمایش که با حمایت بنیاد آفرینش‎های هنری نیاوران روی صحنه می‎رود برای تمامی علاقه مندان آزاد است.