بازیگران «ماجرای عجیب سگی در شب» مشخص شدند/ اجرا از اواسط خرداد

بازیگران نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» به کارگردانی افسانه کمالی که برای اجرا در عمارت نوفل لوشاتو آماده می‌شود، مشخص شدند. به گزارش سینما خراسان، نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» نوشته سایمون استیون و کارگردانی افسانه کمالی بعد از ماه مبارک رمضان و در اواسط خردادماه اجرای عمومی خود را در عمارت نوفل […]


بازیگران نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» به کارگردانی افسانه کمالی که برای اجرا در عمارت نوفل لوشاتو آماده می‌شود، مشخص شدند.

به گزارش سینما خراسان، نمایش «ماجرای عجیب سگی در شب» نوشته سایمون استیون و کارگردانی افسانه کمالی بعد از ماه مبارک رمضان و در اواسط خردادماه اجرای عمومی خود را در عمارت نوفل لوشاتو آغاز می‌کند.

این اثر نمایشی که کمالی خود ترجمه آن را برعهده داشته بر اساس رمانی به همین نام نوشته مارک هادون به نگارش درآمده است. مجری طرح این اثر نمایشی نیز مؤسسه افرا است و علی شمس به عنوان مشاور کارگردان در کنار این پروژه خواهد بود.

بازیگران «ماجرای عجیب سگی در شب» به ترتیب حروف الفبا شایلین اسدالهی، رؤیا دعوتی، فرزام رنجبر، صبا سرور، علی پویا قاسمی و علی نجفی هستند.

این نمایشنامه تاکنون جوایز بسیاری را از آن خود کرده است که از جمله آنها می‌توان به برنده جایزه لارنس اولویر در سال ۲۰۱۳، برنده جایزه تونی در سال ۲۰۱۵، برنده جایزه دراما دِسک در سال ۲۰۱۵، برنده جایزه دراما لیگ در سال ۲۰۱۵ و برنده جایزه حلقه منتقدان بیرونی در سال ۲۰۱۵ اشاره کرد.

افسانه کمالی بازیگر سینما و تلویزیون است و بازی در فیلم سینمایی «یک روز بخصوص» به کارگردانی همایون اسعدیان و سریال‌های «سایه بان» به کارگردانی برادران محمودی و «سر دلبران» محمدحسین لطیفی را در کارنامه دارد.