بازیگری که متهم به صحنه‌سازی برای فریب پلیس شد/ پادرمیانی «فاکس»

جوزی اسمولت پس از آن که روز پنجشنبه از سوی پلیس دستگیر شده بود، پس از چند ساعت آزاد شد تا به صحنه فیلم «امپایر» در شیکاگو بازگردد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، جوزی اسمولت روز پیش توسط پلیس شیکاگو به جرم صحنه‌سازی آنچه ماه پیش‌تر از آن به عنوان یک خشونت […]


جوزی اسمولت پس از آن که روز پنجشنبه از سوی پلیس دستگیر شده بود، پس از چند ساعت آزاد شد تا به صحنه فیلم «امپایر» در شیکاگو بازگردد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، جوزی اسمولت روز پیش توسط پلیس شیکاگو به جرم صحنه‌سازی آنچه ماه پیش‌تر از آن به عنوان یک خشونت نژادی یاد کرده بود، دستگیر شد؛ اما از آنجا که او باید در صحنه فیلمبرداری سریال تازه کمپانی فاکس حاضر می‌شد، آزاد شد. با این حال گفته شده نقش او به شدت پس از این دردسرهای قانونی کاهش یافته است.

فاکس در بخش مهمی از این ماجرا از این بازیگر پشتیبانی و چندین بیانیه در حمایت از وی صادر کرد، اما هفته گذشته گزارش‌های مختلفی منتشر شد مبنی بر این که اسمولت صحنه کتک خوردنش را خودش ترتیب داده بود.

با وجود همه مشکلات قانونی که اکنون برای این بازیگر ایجاد شده او از حمایت زیادی در شبکه فاکس برخوردار است و این شبکه روز چهارشنبه اظهار امیدواری کرد که او بتواند نقشش در سریال این شبکه را به پایان ببرد.

سریال «امپایر» حدود یک اپیزود و نیم تا پایان فیلمبرداری دارد تا بتواند فصل پنجم خود را به پایان ببرد و این به معنی بیشتر از یک هفته کار است.

به اسمولت اجازه داده شده است تا چند روزی به صحنه کارش برگردد.

او سه هفته پیش در روز ۲۹ ژانویه صبح زود نزدیک محل زندگی‌اش قربانی یک حمله نژادپرستانه شد و در شیکاگو مورد حمله قرار گرفت.

اما هفته پیش خبرهای مختلفی منتشر شد مبنی بر این که او خودش این برنامه را تدارک دیده و به دو نفری که به او حمله کرده بودند پول داده تا این کار را انجام دهد.

وی با سپردن وثیقه‌ای ۱۰۰ هزار دلاری از بازداشت پلیس خارج شده تا فیلمبرداری سریال «امپایر» را به پایان ببرد.

پلیس شیکاگو صبح دیروز و پس از بازداشت اسمولت در کنفرانس خبری گفت معتقد است اسمولت به دلیل ناراضی بودن از دستمزدش در سریال «امپایر» این کار را صحنه‌سازی کرده است.

منابع داخلی می‌گویند او برای هر اپیزود از این سریال باید حدود ۶۰ هزار دلار دریافت کرده باشد. این مبلغ حدود ۲۰ هزار دلار بیشتر از مبلغی است که در آغاز این سریال در سال ۲۰۱۵ به اسمولت که در آن زمان بازیگری کمتر شناخته شده بود، پرداخت می‌شد.

گفته شده وی از برادران ابل و اولا اوسونداریو خواسته تا برای صحنه سازی این ماجرا به وی کمک کنند و به آنها پول داده است تا مورد حمله واقع شود. گفته می‌شود او چکی ۳۵۰۰ دلاری به این برادران پرداخت کرده تا این کار را انجام دهند.

اسمولت تاکنون هر نوع صحنه‌سازی درباره این حمله را انکار کرده است.