برپایی نمایشگاه «قابی از لبخند ناب» کودکان سیل‌زده در کانون

نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان سیل زده استان های خوزستان، گلستان و لرستان با عنوان «قابی از لبخند ناب» از روز ۲۶ خرداد آغاز می‌شود. به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نمایشگاه «قابی از لبخند ناب» شامل نمایشگاه عکس و نقاشی […]


نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان سیل زده استان های خوزستان، گلستان و لرستان با عنوان «قابی از لبخند ناب» از روز ۲۶ خرداد آغاز می‌شود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، نمایشگاه «قابی از لبخند ناب» شامل نمایشگاه عکس و نقاشی کودکان سیل زده استان‌های خوزستان، گلستان و لرستان از روز یک‌شنبه ۲۶ خرداد تا ۱۰ تیر برگزار می‌شود.

در این نمایشگاه ۲۷۰ اثر برتر نقاشی کودکان و نوجوانان و همچنین ۱۰۰ عکس برتر از فعالیت‌های «پیک امید» کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در معرض دید عموم قرار می‌گیرد و علاقه‌مندان می‌توانند از ساعت ۸ تا ۱۸ به مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان مراجعه کنند.

«پیک امید» عنوان فعالیت‌های داوطلبانه مربیان و بسیجیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در حوزه امداد فرهنگی است که در جریان آن به کودکان مناطق کم‌برخوردار کشور و همچنین آسیب‌دیدگان از حوادث طبیعی خدمات فرهنگی، تفریحی و آموزشی ارائه می‌شود.

بر همین اساس و در اولین ساعت‌های پس از سیل ابتدای سال ۱۳۹۸ در استان‌های گلستان، خوزستان و لرستان، پیک امید کانون با همکاری مراکز مختلف خدمات‌رسان و همچنین انجمن تولیدکنندگان اسباب بازی با ۲۰۵ مربی و نیرو برای بیش از ۴۳ هزار کودک و نوجوان به اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی و هنری پرداختند و در این مسیر هنرمندان مختلف از جمله حمید گلی و علی فروتن که به عمو فیتیله‌ای‌ها معروف هستند در کنار سایر هنرمندان داوطلب، پیک امید کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان را همراهی و همیاری کردند.

این نمایشگاه در نگارخانه و گالری شهید محمد طاهای مرکز آفرینش‌های فرهنگی هنری کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان در خیابان دکترفاطمی، خیابان حجاب تهران میزبان علاقه‌مندان است.