برپایی نمایشگاه نقاشی «سفر» در خانه هنرمندان

«سفر» عنوان نخستین نمایشگاه آثار علی فرح‌زاد در ایران است که تا اول اردیبهشت در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران دایر خواهد بود. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نخستین نمایشگاه نقاشی و طراحی علی فرح‌زاد هنرمند ایرانی مقیم ایتالیا با عنوان «سفر» در خانه هنرمندان ایران دایر است. […]


«سفر» عنوان نخستین نمایشگاه آثار علی فرح‌زاد در ایران است که تا اول اردیبهشت در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران دایر خواهد بود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی خانه هنرمندان ایران، نخستین نمایشگاه نقاشی و طراحی علی فرح‌زاد هنرمند ایرانی مقیم ایتالیا با عنوان «سفر» در خانه هنرمندان ایران دایر است. فرح‌زاد در این نمایشگاه ۲۲ اثر را که در ابعاد متفاوت خلق شده، به نمایش گذاشته است.

درون مایه آثار این هنرمند سفر و مرزهایی است که میان انسان‌ها ایجاد شده است که حتی نامه و هر گونه ارتباطی نمی‌تواند این خلأ را پر کند. او در آثارش به سفر از زاویای مختلفی پرداخته است. سفری که با تماشای آثار او آغاز می‌شود و مخاطب را به جهانی درونی دعوت می‌کند تا شاهد روند تکامل انسان، حیوان و گیاهان باشد.

تعدادی از آثار این هنرمند ۲۴ اردیبهشت ماه در حراج ساتبیز ایتالیا چکش می‌خورد و مجموعه‌ای از آثارش نیز هفتم خرداد ماه به مناسبت پانصدمین سالگرد لئوناردو داوینچی در میلان به نمایش در خواهد آمد.

نمایشگاه «سفر» تا اول اردیبهشت در گالری پاییز خانه هنرمندان ایران میزبان علاقه‌مندان خواهد بود.