برپایی نمایشگاه ‌«به روایت نسخه‌خوانان» در خانه هنرمندان

پنجمین نمایشگاه شبیه‌نامه‌های دست‌نوشت دوره قاجار با عنوان «به روایت‌ نسخه‌خوانان» از ۱۵ تا ۲۶ شهریورماه از سوی خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود. به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی خانه‌ تئاتر، پنجمین نمایشگاه «به روایت‌نسخه‌خوانان» در هفته سوم شهریورماه در خانه‌ هنرمندان ایران برپاست. این نمایشگاه مجموعه‌ای از هفتاد تصویر شبیه‌نامه […]


پنجمین نمایشگاه شبیه‌نامه‌های دست‌نوشت دوره قاجار با عنوان «به روایت‌ نسخه‌خوانان» از ۱۵ تا ۲۶ شهریورماه از سوی خانه‌ تئاتر برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری سینما خراسان به نقل از روابط‌ عمومی خانه‌ تئاتر، پنجمین نمایشگاه «به روایت‌نسخه‌خوانان» در هفته سوم شهریورماه در خانه‌ هنرمندان ایران برپاست.

این نمایشگاه مجموعه‌ای از هفتاد تصویر شبیه‌نامه دست‌نویس و گزیده شده از مجموعه‌های مهم شبیه‌نامه دوره قاجار است که با پژوهش و جستجوی چندین‌ساله رضا کوچک‌زاده کارگردان و پژوهشگر هنرهای نمایشی انتخاب و برای نمایش به شکل پوستر درآمده‌است.

علاقه مندان به شبیه‌خوانی، هنرهای‌نمایشی و مردمی می‌توانند روزهای ۱۵ تا ۲۶ شهریورماه از ساعت ۱۴ تا ۲۱ در گالری‌های ممیز و زمستان خانه هنرمندان ایران واقع در خیابان ایرانشهر، پارک هنرمندان تماشاگر این آثار باشند.