برگزاری جلسات نقد آثار «مسابقه صحنه» جشنواره تئاتر دانشگاهی

تعدادی از منتقدان و مدرسان شناخته شده تئاتر کشورمان همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی آثار بخش صحنه این رویداد را در قالب جلسات تخصصی نقد و بررسی می کنند. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، جلسات نقد و بررسی آثار […]


تعدادی از منتقدان و مدرسان شناخته شده تئاتر کشورمان همزمان با برگزاری جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی آثار بخش صحنه این رویداد را در قالب جلسات تخصصی نقد و بررسی می کنند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران، جلسات نقد و بررسی آثار حاضر در بخش مسابقه صحنه بیست و دومین جشنواره تئاتر دانشگاهی ایران پس از پایان اجراها با حضور تعدادی منتقدان و پژوهشگران مطرح تئاتر کشورمان در عمارت نوفل لوشاتو برگزار می شود.

طبق جدول زمان بندی شده، اسامی منتقدان حاضر در جلسات نقد و بررسی آثار چهار روز اول جشنواره در بخش مسابقه صحنه به ترتیب زیر اعلام می شود:

پنجشنبه پنجم اردیبهشت؛ ساعت ۲۰:۳۰: رفیق نصرتی، عرفان خلاقی، سیاوش قائدی، مهرداد مصطفوی، همایون حجازی

جممعه ششم اردیبهشت؛ ساعت ۲۰:۳۰: رفیق نصرتی، عرفان خلاقی، جابر رمضانی، مرتضی حسین زاده، بهزاد آقا جمالی، همایون حجازی

شنبه هفتم اردیبهشت؛ ساعت ۲۲:۳۰: رفیق نصرتی، عرفان خلاقی، کیوان سررشته، رامین اکبری، همایون حجازی

یکشنبه هشتم اردیبهشت؛ ساعت ۲۰:۳۰: رفیق نصرتی، عرفان خلاقی، عباس جمالی، محمدرضا علی اکبری

بیست و دومین جشنواره بین المللی تئاتر دانشگاهی ایران به دبیری امین مختاری پنجم تا چهاردهم اردیبهشت ماه سال ۱۳۹۸ به همت اداره کل فرهنگی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری برگزار خواهد شد.