تصویربرداری «روز اسحاق» به پایان رسید/ اتفاقات عجیب در یک روز

تصویربرداری فیلم کوتاه «روز اسحاق» به نویسندگی و کارگردانی خشایار سپهری به پایان رسید. به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «روز اسحاق» به نویسندگی و کارگردانی خشایار سپهری پس از ۱۱ جلسه و یک ماه پیش تولید به پایان رسید و این فیلم کوتاه وارد مراحل فنی شد. […]


تصویربرداری فیلم کوتاه «روز اسحاق» به نویسندگی و کارگردانی خشایار سپهری به پایان رسید.

به گزارش سینما خراسان به نقل از روابط عمومی پروژه، فیلمبرداری فیلم کوتاه «روز اسحاق» به نویسندگی و کارگردانی خشایار سپهری پس از ۱۱ جلسه و یک ماه پیش تولید به پایان رسید و این فیلم کوتاه وارد مراحل فنی شد.

«روز اسحاق» روایت فردی به نام اسحاق است که صبح برای حل برخی مشکلاتش از خانه خارج می شود اما اتفاقات عجیبی برای او طی این روز رخ می‌دهد و ….

در این فیلم کوتاه هنرمندانی چون یحیی نوری، امیر نصرادین، زهرا نیکویی و زینب هرمزی ایفای نقش کرده‌اند.

خشایار سپهری کارگردان «روز اسحاق»، پیش از این فیلم «خاز» را جلوی دوربین برده بود.

از جمله عوامل تولید «روز اسحاق» می‌توان به تهیه کننده: علی مرسلی، مدیر فیلمبرداری: یاسر آقاامینی‌ها، تدوین: موحد شادرو، صدابردار: محمدعلی درگاهی، صداگذار: آرش قاسمی، اصلاح رنگ: نیما دبیرزاده، آهنگساز: فرجاد تقوی، طراح صحنه و لباس: نیلوفر جوکار منفرد، طراح گریم: سارا میرآقا، مدیر تولید: سیاوش باستانپور، مشاور فیلمنامه حسن وارسته و بازنویسی فیلمنامه مازیار پیرایواتلو اشاره کرد.