«تورنادو» در مراحل پایانی/ «شهر گربه‌ها» به‌زودی کلید می‌خورد

سیدجواد هاشمی با اشاره به اینکه به زودی فیلم «تورنادو» آماده نمایش می‌شود تاکید کرد «شهر گربه‌ها» به‌زودی جلوی دوربین می‌رود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سیدجواد هاشمی کارگردان سینمای کودک و نوجوان درباره پروژه‌های جدید سینمایی خود گفت: فیلم سینمایی «تورنادو» تقریباً آماده شده و در مرحله تصحیح رنگ و آخرین مراحل […]


سیدجواد هاشمی با اشاره به اینکه به زودی فیلم «تورنادو» آماده نمایش می‌شود تاکید کرد «شهر گربه‌ها» به‌زودی جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، سیدجواد هاشمی کارگردان سینمای کودک و نوجوان درباره پروژه‌های جدید سینمایی خود گفت: فیلم سینمایی «تورنادو» تقریباً آماده شده و در مرحله تصحیح رنگ و آخرین مراحل فنی آن هستیم و امیدوارم بتوانیم این پروژه را برای اکران آماده کنیم.

وی ادامه داد: همچنین پیش تولید فیلم سینمایی «شهر گربه‌ها» را آغاز کرده‌ایم، این پروژه نیز یک فیلم سینمایی کودک و نوجوان است و معتقدم از جهت فیلمنامه و پروداکشن نسبت به پروژه‌های دیگر بهتر کار می‌شود و می‌توان آن را یک اثر متفاوت در سینمای کودک و نوجوان دانست.

این کارگردان ادامه داد: در تلاش هستیم تا این فیلم را نزدیک به ۲ ماه دیگر و بعد از ساخت دکور فیلم و طراحی بخش‌های ۳ بعدی شهر گربه‌ها، جلوی دوربین ببریم.

هاشمی در پایان گفت: این فیلم‌ها می‌تواند برای فروش مناسب باشد و مخاطب کودک و نوجوان را به همراه خانواده‌هایشان به سینما می‌کشاند. من شخصاً به عنوان کارگردانی که برای این گروه سنی فیلم تولید می‌کند همه تلاش خود را می‌کنم تا آثار مناسبی را تولید کنم که هم در گیشه موفق باشد و هم مخاطب از آن راضی باشد.

از جمله بازیگران اصلی «تورنادو» می‌توان به اکبر عبدی، کامران تفتی، بهنوش بختیاری، ارسلان قاسمی و الناز حبیبی اشاره کرد.

«تورنادو» داستان چهار بچه است که با یک سفینه به فضا سفر می‌کنند و با موجودات فضایی برخورد می‌کنند.