تولید ۲۰ فیلم با موضوع صنعت و فناوری ایرانی در جشنواره «فردا»

۲۰ عنوان فیلم با موضوع صنعت و فناوری ایرانی برای حضور در پنجمین جشنواره فیلم «فردا» تولید می شود. به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، در آستانه برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» و براساس تفاهمی که بین جهاد دانشگاهی هنر، انجمن سینمای جوانان ایران و انجمن صنفی کارگردانان سینمای […]


۲۰ عنوان فیلم با موضوع صنعت و فناوری ایرانی برای حضور در پنجمین جشنواره فیلم «فردا» تولید می شود.

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی سینما خراسان، در آستانه برگزاری پنجمین جشنواره فیلم و عکس فناوری و صنعتی «فردا» و براساس تفاهمی که بین جهاد دانشگاهی هنر، انجمن سینمای جوانان ایران و انجمن صنفی کارگردانان سینمای مستند صورت گرفته، از تولید ۲۰ عنوان فیلم مستند با موضوعات مرتبط با صنعت و فناوری ایرانی حمایت می شود.

در مرحله نخست این برنامه مشترک و با توافقات و تعاملات انجام گرفته، ۷ عنوان فیلم کوتاه مستند و مستند داستانی با موضوع دستاوردهای دانش‌بنیان و صنعتی جهاد دانشگاهی توسط مستندسازان خلاق و جوان ایرانی ساخته می‌شود.

سلول درمانی، ناباروری، شبیه‌سازی و حفظ گونه‌های جانوری ایرانی، پرتره دانشمندانی همچون سعید کاظمی آشتیانی از جمله موضوعاتی است که فیلم‌های مرحله نخست این برنامه را شامل می‌شود.

پنجمین جشنواره فیلم و عکس فن آوری و صنعتی «فردا» با هدف معرفی فعالیت‌ها، توانمندی‌ها و دست‌آوردهای کشور و با رویکرد حمایت از تولید ملی از ۱۵ تا ۱۷ مهر در تهران و به دبیری بهزاد رشیدی برگزار می‌شود.

منبع مهر