ثبت‌نام بیمه تکمیلی اهالی فرهنگ و هنر شروع شد

صندوق اعتباری هنر با صدور اطلاعیه‌ای از هنرمندن و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه خواست تا برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی در سال جاری اقدام کنند. به گزارش سینما خراسان، صندوق اعتباری هنر با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، در اطلاعیه‌ای عنوان داشت […]


صندوق اعتباری هنر با صدور اطلاعیه‌ای از هنرمندن و اهالی فرهنگ و هنر و رسانه خواست تا برای ثبت‌نام بیمه تکمیلی در سال جاری اقدام کنند.

به گزارش سینما خراسان، صندوق اعتباری هنر با توجه به نزدیک شدن به زمان ثبت نام بیمه درمان تکمیلی ویژه اهالی فرهنگ، هنر و رسانه، در اطلاعیه‌ای عنوان داشت آن دسته از متقاضیان که تاکنون نسبت به ثبت نام عضویت در صندوق اعتباری هنر اقدام نکرده‌اند تا ۳۱ اردیبهشت ماه فرصت دارند، نسبت به تکمیل فرآیند عضویت، ویرایش و در صورت لزوم اصلاح اطلاعات خود از طریق وب سایت صندوق؛ به نشانی www.honarcredit.ir اقدام نمایند.

در این اطلاعیه تصریح شده است در صورت عدم تکمیل اطلاعات و دریافت کد عضویت تا پایان زمان، امکان ثبت نام بیمه تکمیلی وجود نخواهد داشت.

این اطلاعیه از کاربران و متقاضیان عضویت صندوق اعتباری هنر درخواست می‌شود هنگام تکمیل اطلاعات ثبت نام دقت لازم را به عمل آورده و کلیه عناوین فرم ثبت نام را با دقت تکمیل نمایند.