ثبت یک رکورد برای سریال «نظم و قانون»/ فصل ۲۱ ساخته می‌شود

سریال «نظم و قانون» با فصل ۲۱ به شبکه ان‌بی‌سی بازمی‌گردد. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، سریال «نظم و قانون» قرار است طولانی‌ترین سریال زنده در تاریخ تلویزیونی شود. شبکه ان‌بی‌سی اعلام کرده قصد دارد فصل ۲۱ این سریال را بسازد. به این ترتیب سریال «SVU» از همین شبکه و سریال وسترن […]


سریال «نظم و قانون» با فصل ۲۱ به شبکه ان‌بی‌سی بازمی‌گردد.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، سریال «نظم و قانون» قرار است طولانی‌ترین سریال زنده در تاریخ تلویزیونی شود.

شبکه ان‌بی‌سی اعلام کرده قصد دارد فصل ۲۱ این سریال را بسازد. به این ترتیب سریال «SVU» از همین شبکه و سریال وسترن «دود اسلحه» شبکه سی‌بی‌اس که با ۲۰ فصل تاکنون عنوان طولانی‌ترین سریال تلویزیونی را با «نظم و قانون» به صورت مشترک در اختیار داشتند، جایگاه خود را از دست خواهند داد.

با این حال «سیمپسون‌ها» هنوز طولانی‌ترین سریال همه تاریخ خواهد ماند که البته انیمیشن است نه سریال زنده.

سریال «نظم و قانون» که نخستین بار در سال ۱۹۹۹ با بازی میراسکا هارگیتای روی آنتن رفت درباره واحد قربانیان ویژه در دپارتمان پلیس نیویورک است که یک گروه خاص از کارآگاهان برای تحقیق درباره جنایت‌های جنسی، کودک آزاری و خشونت‌های خانگی در این شهر است.

این سریال که توسط دیک ولف ساخته شده هر فصل از حضور بازیگران و ستاره‌های مهمان نیز بهره برده است و از خشونت‌های پنهان در لایه‌های زیرین جامعه پرده برمی‌دارد.

میراسکا هارگیتای اکنون برای سومین دهه به عنوان بازیگر اصلی این سریال برمی‌گردد. وی سال ۲۰۱۱، برای ششمین بار نامزد جایزه امی بهترین بازیگر شد. او سال ۲۰۰۶ برنده این جایزه شده بود.