جان کیوزک در حال مذاکره برای نقش‌آفرینی کنار جی‌کی سیمونز

در فیلمی که با تمرکز بر نقشه یک سرقت ساخته می‌شود، جان کیوزک در برابر جی‌کی سیمونز بازی می‌کند. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، جان کیوزک در حال مذاکره است تا در تریلری که با تمرکز بر نقشه یک سرقت با عنوان «تنها طلوع خورشید من» ساخته می‌شود، بازی کند. این فیلم […]


در فیلمی که با تمرکز بر نقشه یک سرقت ساخته می‌شود، جان کیوزک در برابر جی‌کی سیمونز بازی می‌کند.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، جان کیوزک در حال مذاکره است تا در تریلری که با تمرکز بر نقشه یک سرقت با عنوان «تنها طلوع خورشید من» ساخته می‌شود، بازی کند. این فیلم به کارگردانی مارک پالانسکی ساخته می‌شود و جی‌کی سیمونز بازیگر برنده اسکار نیز نقش‌آفرینی در آن را برعهده دارد.

شرکت XYZ مسئولیت فروش بین‌المللی این فیلم را در حال حاضر در بازار فیلم برلین بر عهده دارد.

در این فیلم کیوزک نقش یکی از شخصیت‌های یک زوج مشتاق اما بدعملکرد را ایفا می‌کند که سرقت از یک بانک را به عنوان یک حرکت غیرعادی در راستای بهبود ازدواج‌شان برنامه‌ریزی می‌کنند.

یک وضعیت گروگان‌گیری بسیار خشن شکل می‌گیرد و در طول آن شخصیت سیمونز که فردی است که برای مذاکره با گروگان‌گیرها فرستاده می‌شود و قبلاً مسئول بررسی قتلی بوده که به این دو نفر مربوط می‌شده، سعی می‌کند رمز و راز شوکه‌کننده رابطه آن‌ها را درک کند.

این فیلم توسط جی‌تی پتی و رید پتی نوشته شده و مت اسمیت و لارنس متیس از شرکت سیرکل آف کانفیوژن و مایکل مندلسون از پیتریوت پیکچرز مسئولیت تهیه‌کنندگی آن را بر عهده دارند. شرکت پیتریوت کپیتال منجمنت متعلق به مندلسون کل سرمایه فیلم را تامین می‌کند.

پیت، ناتالی پروتا و جیم استیل تهیه‌کنندگان اجرایی این پروژه خواهند بود. قرار است مراحل تهیه فیلم از بهار یا تابستان ۲۰۲۰ آغاز بشود.

پالانسکی به خاطر کارگردانی کردن فیلم «پنلوپه» با نقش‌آفرینی کریستیا ریچی، ریچارد ای. گرنت و کاترین اوهارا شناخته می‌شود. او همچنین فیلم «بازخاطره» را با نقش‌آفرینی پیتر دینکلج ستاره «بازی تاج‌وتخت» کارگردانی کرده است.