جزییات آخرین اجرای زمستانی ارکستر ملی ایران اعلام شد

ارکستر ملی ایران به مشاور هنری و رهبری فریدون شهبازیان آخرین اجرای زمستانی خود را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد. به گزارش سینما خراسان، ارکستر ملی ایران به مشاور هنری و رهبری فریدون شهبازیان ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۶ اسفند آخرین کنسرت سال ۹۷ را در تالار وحدت برگزار می کند. «جلوه دریا» به […]


ارکستر ملی ایران به مشاور هنری و رهبری فریدون شهبازیان آخرین اجرای زمستانی خود را در تالار وحدت روی صحنه می‌برد.

به گزارش سینما خراسان، ارکستر ملی ایران به مشاور هنری و رهبری فریدون شهبازیان ساعت ۲۱:۳۰ روز پنجشنبه ۱۶ اسفند آخرین کنسرت سال ۹۷ را در تالار وحدت برگزار می کند.

«جلوه دریا» به خوانندگیجمال الدین منبری، «یاد تو (دلارام)» به آهنگسازی محمد سریر، «کعبه دلها» به آهنگسازی حبیب اله بدیعی و خوانندگی جمال الدین منبری، «ریاد از تو» به آهنگسازی همایون خرم و خوانندگی جمال الدین منبری، «کیستم من» به آهنگسازی امین اله رشیدی و خوانندگی جمال الدین منبری، «او نیامد» به آهنگسازی اکبرمحسنی و خوانندگی جمال الدین منبری، «در انتظار» به آهنگسازی امین الله رشیدی و همایون رحیمیان، «نوای دل» به آهنگسازی جواد لشگری و خوانندگی جمال الدین منبری، «ماه من» به خوانندگی جمال الدین منبری، «پیشه عاشقان» به آهنگسازی جواد لشگری و خوانندگی جمال الدین منبری آثاری هستند که توسط ارکستر ملی اجرا می‌شود. این درحالی است که پوریا اخواص خواننده موسیقی ایرانی نیز در اجرای برخی از قطعات به عنوان یکی از خوانندگان کنسرت حضور خواهد داشت.