جین سیمور بازیگر یک سریال شد/ داستان عاشقانه هیپنوتیزم کننده

جین سیمور در یک سریال درام برای شبکه ABC جلوی دوربین می‌رود. به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر سریال «دکتر کویین، پزشک دهکده» به زودی در سریال درام «داستان عاشقانه هیپنوتیزم کننده» جلوی دوربین می‌رود. سیمور در این فیلم در نقش مادر زنی به نام «الن» که یک هیپنوتیزم کننده موفق است، […]


جین سیمور در یک سریال درام برای شبکه ABC جلوی دوربین می‌رود.

به گزارش سینما خراسان به نقل از ورایتی، بازیگر سریال «دکتر کویین، پزشک دهکده» به زودی در سریال درام «داستان عاشقانه هیپنوتیزم کننده» جلوی دوربین می‌رود.

سیمور در این فیلم در نقش مادر زنی به نام «الن» که یک هیپنوتیزم کننده موفق است، نقش‌آفرینی می‌کند.

در کنار سیمور، آدان کانتو، هیتر گراهام و لیزا لاپیرا نیز در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کنند.

سیمور چندین بار نامزدی جایزه امی را کسب کرده که بیشتر آنها برای ایفای نقش «دکتر کویین، پزشک دهکده» بود. او یک جایزه گلدن گلوب نیز برای همین سریال و هم فیلم «شرق بهشت» دریافت کرده است و یک جایزه امی نیز برای «اوناسیس: ثروتمندترین مرد جهان» در کارنامه دارد.

او به تازگی بازیگر فصل دوم سریال نت‌فلیکس با عنوان «روش کامینسکی» که جایزه گلدن گلوب را دریافت کرده است، شد.

وی در زمینه سینما نیز فعال بوده است و در فیلم‌هایی چون «زندگی کن و بگذار بمیرد» از مجموعه جیمز باند در سال ۱۹۷۳ در کنار راجر مور و «عروسی چارلز» بازی کرده است.

«داستان عاشقانه هیپنوتیزم کننده» با اقتباس از کتابی به همین نام نوشته لین موریارتی ساخته می‌شود و خود موریارتی به عنوان تهیه کننده در پروژه حضور خواهد داشت. کیتی وچ به عنوان نویسنده در مجموعه حضور دارد و فرانچسکا گرگورینی کارگردانی این سریال را برعهده دارد.

سیمور بازیگری بریتانیایی است. این بازیگر ۶۸ ساله نشان افتخار «اوبی» ملکه بریتانیا را دریافت کرده و مادر ۴ فرزند است.